Aktualności

Data publikacji: 2020-11-26

W czwartkowe popołudnie bielszczanie zagrają wyjazdowy mecz z eWinner Gwardią Wrocław, mecz będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 17.30.

Data publikacji: 2020-11-23

Trwa świetna zwycięska seria naszej drużyny, która zanotowała 11 wygranych z rzędu. O kilka słów komentarza poprosiliśmy trenera Harrego Brokkinga.

Data publikacji: 2020-11-21

W sobotnie popołudnie nasi siatkarze wygrali w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią. Bielszczanie pokonali rywali po czterech setach gry, najlepszym zawodnikiem meczu wybrano rosyjskiego atakującego BBTS, Olega Krikuna.

Data publikacji: 2020-11-20

Pucharowy mecz z LUK Politechniką Lublin był ostatnim spotkaniem Slavy Tarasova w barwach BBTS Bielsko-Biała. Rosjanin wyjechał na pięciomiesięczne wypożyczenie do katarskiego zespołu Al-Rayyan.

Data publikacji: 2020-11-19

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego dwumeczu naszej drużyny z LUK Politechniką Lublin. MVP spotkania ligowego został Jarosław Macionczyk, z kolei w meczu pucharowym najlepszym zawodnikiem meczu wybrano atakującego BBTS, Olega Krikuna.

Za siatkarzami BBTS Bielsko-Biała już 10 zwycięskich meczów z rzędu. W miniony wtorek i środę przekonująco pokonali zawodników LUK Politechniki Lublin, która – podobnie jak BBTS – chce wywalczyć awans do siatkarskiej Plusligi.

Data publikacji: 2020-11-18

BBTS pokonał w pucharowym meczu drużynę LUK Politechniki Lublin 3:1 i awansował do ćwierćfinału rozgrywek, w którym zmierzy się z drużyną plusligową.

Data publikacji: 2020-11-17

W zaległym mecz 5. kolejki TAURON 1. ligi BBTS Bielsko-Biała w trzech setach pokonał LUK Politechnikę Lublin. Najlepszym graczem meczu wybrano Jarosława Macionczyka, rozgrywającego bielskiej drużyny.

Data publikacji: 2020-11-16

Najbliższe mecze BBTS Bielsko-Biała z LUK Politechniką Lublin będziemy transmitować na żywo poprzez aplikację Ipla TV.

Data publikacji: 2020-11-14

Już w najbliższy wtorek i środę nasi siatkarze rozegrają dwa mecze z LUK Politechniką Lublin. Spotkania odbędą się w ramach rozgrywek TAURON 1. ligi i Pucharu Polski.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała