Aktualności

Data publikacji: 2021-07-23

Młody, ambitny, zdeterminowany – takimi słowami można z pełnym przekonaniem opisać naszego nowego libero. Kacper Ledwoń to 25-letni zawodnik, dla którego BBTS Bielsko-Biała będzie już siódmym klubem w jego krótkiej, ale intensywnej karierze. Są szanse, które zdarzają się w życiu raz, a Kacper każdą z nich wykorzystuje w pełni. Tego zdania jest również Prezes BBTS, który z młodym zawodnikiem wiąże spore nadzieje - Z Kacprem rozmowy o kontrakcie były krótkie i rzeczowe. Gra w naszym klubie to wielka szansa dla tego zawodnika. Jestem przekonany, że ją wykorzysta i będzie to udany początek naszej współpracy. Witamy w klubie i życzymy powodzenia w reprezentowaniu barw BBTS Bielsko-Biała – mówi Mirosław Krysta.

Data publikacji: 2021-07-22

Karczma Rogata, mieszcząca się przy ul. Leszczyńskiej 40, to miejsce wyjątkowe. Miejsce, gdzie tradycja i historia łączą się z teraźniejszością i nowoczesnością. Miejsce, gdzie serwowane jest najlepsze jedzenie w Beskidach. Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Data publikacji: 2021-07-20

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała. Po latach spędzonych na „obczyźnie” Radek wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?

 

Darzę Jarka dużym szacunkiem. Ilość zdobytych przez niego statuetek MVP, czy choćby wygranych meczów świadczy o tym, jak wysokiej klasy jest zawodnikiem. Podejdę do tej rywalizacji z szacunkiem, ale nie ze strachem. Będę walczył o miejsce w wyjściowej szóstce. Jak będzie? Czas pokaże. Jarek zagrał doskonały sezon i słyszałem, że mówi, iż z roku na rok gra coraz lepiej. Tak więc mam chyba się czego obawiać. Mam nadzieję, że będziemy się nawzajem wspierać, uzupełniać zarówno podczas treningów, jak i na meczach - mówi Gil.

 

Radek Gil to także zawodnik, który osiągnął wszystko co tylko możliwe w karierze juniorskiej, sięgając nawet z kolegami po tytuł Mistrzów Świata. - Młodzieżówka była dla mnie super okresem. Wręcz wymarzony czas – dodaje.

 

Nowy rozgrywający BBTS ostatni sezon spędził w Izraelu, grając w drużynie Hapoel Kefar Saba.

Data publikacji: 2021-07-16

- Prawdą jest, że byliśmy o włos od upragnionego celu. Nikt nam nie zarzuci tego, że nie walczyliśmy do ostatniego gwizdka. Każdy z nas dał tyle, na ile było go stać. Zapominamy o tamtym sezonie i w tym trzeba powtórzyć wszystko raz jeszcze, tylko ze szczęśliwym zakończeniem na naszą korzyść. O swoim wypoczynku w rodzinnych stronach, nastawieniu na nadchodzące rozgrywki plażowe i wizji walki o awans mówi w rozmowie z klubem 25-letni atakujący Paweł Gryc.

Data publikacji: 2021-07-13

Na sportową emeryturę jeszcze się nie wybieram – mówi rozgrywające BBTS, Jarosław Macionczyk. - Wszyscy Ci, którzy już mnie tam widzieli muszą jeszcze chwilę poczekać :) Dopóki to co robię będzie mnie cieszyło i sprawiało przyjemność będę grał.

 

Jarosław Macionczyk to klasa sama w sobie. Zawodnik, którego nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zawodnik, który dyryguje bielską orkiestrą. Zawodnik, który jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i w sezonie 2021/2022 znowu podejmuje rękawicę i staje do walki...

Data publikacji: 2021-07-09

Po kilku latach siatkarskich podróży do ekipy BBTS-u Bielsko-Biała dołącza Bartosz Pietruczuk. 28-letni przyjmujący ponownie zagra na zapleczu ekstraklasy, co więcej – wróci niejako w rejony, gdzie przed siedmioma laty w tej klasie rozgrywkowej reprezentował sąsiedni klub z Kęt. Teraz dołącza do drużyny Harrego Brokkinga jako doświadczony gracz, aby walczyć o upragniony awans do PlusLigi. Zapraszamy do lektury wywiadu z naszym nowym zawodnikiem i jednocześnie witamy Bartka na pokładzie!

Data publikacji: 2021-07-06

Jest kapitanem naszej drużyny. Kimś na kogo wszyscy koledzy w zespole, ale także cały sztab szkoleniowy, mogą liczyć w najtrudniejszych i najważniejszych momentach. Kimś kto potrafi, jak nikt inny zmobilizować całą drużynę, dodać jej otuchy i natchnąć do jeszcze większego wysiłku, do podjęcia jeszcze większej walki. Czy to z boiska, czy z kwadratu dla rezerwowych...nie ma znaczenia. Dla niego dobro całego zespołu zawsze jest na pierwszym planie.

 

- Siergiej to typ zawodnika, z którego przykład powinni brać wszyscy inni, młodsi koledzy. Najlepszy kapitan jakiego kiedykolwiek miałem w trenowanym przeze mnie zespole – mówi szkoleniowiec BBTS, Harry Brokking

Data publikacji: 2021-07-03

IX Turniej Trójek Siatkarskich - Memoriał Tomasza Gacka i Zenona Warcholińskiego za nami. Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała jak zwykle nie zawiódł. Na co dzień wierni naszemu zespołowi sympatycy po raz kolejny udowodnili, że jak coś robią to na sto procent. W sobotni poranek na terenie kąpieliska BBOSiR w Cygańskim Lesie spotkało się dwanaście zespołów, które zagrały w siatkówkę plażową, aby uczcić pamięć kolegów z sektora.

Data publikacji: 2021-07-02

To będzie wielka niedziela dla Państwa Marek! Już w ten weekend po pandemicznych perturbacjach w końcu w towarzystwie najbliższych zawrą związek małżeński. Pan Młody – Kajetan po ośmiu latach gry w barwach drużyny BBTS Bielsko-Biała opuścił halę pod Dębowcem. Przez cały ten okres u jego boku wiernie wspierała go narzeczona Asia Karelus, która możliwie każdy mecz swojego ukochanego obserwowała z trybun. Państwu Młodym życzymy samych szczęśliwych dni, dużo miłości i spełnienia marzeń! Zapamiętajcie ten dzień na całe życie!
 

Data publikacji: 2021-06-29

Poznaliśmy plan przygotowań naszych siatkarzy do sezonu 2021/2022. Pełną parą ruszą one 2 sierpnia. BBTS rozegra szereg meczów sparingowych, które pozwolą zawodnikom z Bielska przygotować się jak najlepiej do rozgrywek. TAURON 1. Liga zainauguruje sezon 22 września.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony