Aktualności

Data publikacji: 2021-05-02, autor: Maciej Kaliciński

W drugim mecz finałowym siatkarze BBTS Bielsko-Biała ulegli LUK Politechnice Lublin 2:3. Najlepszym graczem meczu wybrany został atakujący gości, Jakub Ziobrowski. 

Data publikacji: 2021-04-29, autor: Maciej Kaliciński

Bielscy siatkarze przegrali pierwszy mecz finałowy z LUK Politechniką Lublin 0:3. Drugie finałowe starcie już w najbliższą niedzielę w Hali pod Dębowcem. 

Data publikacji: 2021-04-29, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia materiału z ostatniego treningu BBTS Bielsko-Biała w hali pod Dębowcem. O przedmeczowe wypowiedzi poprosiliśmy trenera Harrego Brokkinga i środkowego Bartka Cedzyńskiego. 

Data publikacji: 2021-04-26, autor: Maciej Kaliciński

Już w najbliższy czwartek BBTS Bielsko-Biała rozpocznie rywalizacje w finale TAURON 1. ligi. Podejemy terminy meczów finałowych.

Data publikacji: 2021-04-22, autor: Maciej Kaliciński

Siatkarze BBTS Bielsko-Biała awansowali do finału TAURON 1. ligi. Bielszczanie po zaciętym pięciosetowym meczu pokonali BKS Visłę Bydgoszcz. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Oleg Krikun. 

Data publikacji: 2021-04-18, autor: Maciej Kaliciński

W pierwszym półfinałowym meczu TAURON 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Bydgoszczy BKS Visłę Bydgoszcz w czterech setach. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Tomasz Piotrowski, przyjmujący BBTS. 

Data publikacji: 2021-04-16, autor: Maciej Kaliciński

Już w niedzielę bielscy siatkarze rozpoczną półfinałową rywalizację w drugiej rundzie play-off z BKS Visłą Bydgoszcz. 

Data publikacji: 2021-04-13, autor: Maciej Kaliciński

W półfinale TAURON 1. ligi nasz zespoł zmierzy się z BKS Visłą Bydgoszcz. Pierwszy mecz odbędzie się już w najbliższą niedzielę. 

Data publikacji: 2021-04-11, autor: Maciej Kaliciński

W niedzielny wieczór nasi siatkarze po raz drugi pokonali Polski Cukier Avię Świdnik i zameldowali się w półfinale TAURON 1. ligi. Najlepszym graczem meczu wybrano Olega Krikuna, dla którego jest to druga z rzędu statuetka MVP. 

Data publikacji: 2021-04-11, autor: Maciej Kaliciński

Przyjmujący BBTS, Luciano Vicentin, otrzymał powołanie do Reprezentacji Argentyny. W piątek Marcelo Mendez podał listę zawodników, którzy wezmą udział m.in. w tegorocznej edycji Ligi Narodów. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony