Aktualności

Data publikacji: 2020-11-21, autor: Maciej Kaliciński

W sobotnie popołudnie nasi siatkarze wygrali w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią. Bielszczanie pokonali rywali po czterech setach gry, najlepszym zawodnikiem meczu wybrano rosyjskiego atakującego BBTS, Olega Krikuna. 

Data publikacji: 2020-11-20, autor: Maciej Kaliciński

Pucharowy mecz z LUK Politechniką Lublin był ostatnim spotkaniem Slavy Tarasova w barwach BBTS Bielsko-Biała. Rosjanin wyjechał na pięciomiesięczne wypożyczenie do katarskiego zespołu Al-Rayyan.

Data publikacji: 2020-11-19, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego dwumeczu naszej drużyny z LUK Politechniką Lublin. MVP spotkania ligowego został Jarosław Macionczyk, z kolei w meczu pucharowym najlepszym zawodnikiem meczu wybrano atakującego BBTS, Olega Krikuna.

Data publikacji: 2020-11-19, autor: Maciej Kaliciński

Za siatkarzami BBTS Bielsko-Biała już 10 zwycięskich meczów z rzędu. W miniony wtorek i środę przekonująco pokonali zawodników LUK Politechniki Lublin, która – podobnie jak BBTS – chce wywalczyć awans do siatkarskiej Plusligi.

Data publikacji: 2020-11-18, autor: Maciej Kaliciński

BBTS pokonał w pucharowym meczu drużynę LUK Politechniki Lublin 3:1 i awansował do ćwierćfinału rozgrywek, w którym zmierzy się z drużyną plusligową. 

Data publikacji: 2020-11-17, autor: Maciej Kaliciński

W zaległym mecz 5. kolejki TAURON 1. ligi BBTS Bielsko-Biała w trzech setach pokonał LUK Politechnikę Lublin. Najlepszym graczem meczu wybrano Jarosława Macionczyka, rozgrywającego bielskiej drużyny. 

Data publikacji: 2020-11-16, autor: Maciej Kaliciński

Najbliższe mecze BBTS Bielsko-Biała z LUK Politechniką Lublin będziemy transmitować na żywo poprzez aplikację Ipla TV. 

Data publikacji: 2020-11-14, autor: Maciej Kaliciński

Już w najbliższy wtorek i środę nasi siatkarze rozegrają dwa mecze z LUK Politechniką Lublin. Spotkania odbędą się w ramach rozgrywek TAURON 1. ligi i Pucharu Polski. 

Data publikacji: 2020-11-10, autor: Maciej Kaliciński

We wtorkowy wieczór bielscy siatkarze rozegrali zaległe spotkanie 4. kolejki TAURON 1. ligi, w którym pokonali na wyjeździe drużynę BKS Visły Bydgoszcz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS.

Data publikacji: 2020-11-07, autor: Maciej Kaliciński

W sobotnim meczu 8. kolejki TAURON 1. ligi nasi siatkarze odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem na wyjeździe pokonali bez straty seta zamykający ligową stawkę Krispol Września. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony