Aktualności

Data publikacji: 2019-12-21

W meczu 15. kolejki KRISPOL 1. ligi, w którym podejmowaliśmy w hali pod Dębowcem drużynę AZS AGH Kraków odnieśliśmy pewne zwycięstwo. MVP meczu wybrany został Oleg Krikun.

Data publikacji: 2019-12-20

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z wczorajszego finału Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi.

Data publikacji: 2019-12-19

BBTS zdobywcą Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi mężczyzn! Po pięciosetowym meczu finałowym w Tomaszowie Mazowieckim bielszczanie pokonali Lechię i zdobyli Puchar. MVP spotkania wybrany został kapitan BBTS, Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2019-12-18

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi meczu finałowego o Puchar KRISPOL 1. ligi. W materiale znajdziecie m.in. wypowiedzi Mateusza Frąca, atakującego BBTS, który w przeszłości grał w Lechii oraz Sergieja Kapelusa, kapitana BBTS.

Data publikacji: 2019-12-18

W czwartkowy wieczór bielscy siatkarze staną przed okazją zdobycia pierwszego w historii Pucharu KRISPOL 1. ligi. W drugim meczu finałowym bielszczanie zagrają w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią.

Data publikacji: 2019-12-15

W pierwszym meczu rundy rewanżowej w meczu bielszczanie pewnie pokonali drużynę Mickiewicza Kluczbork. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano libero gospodarzy, Kajetana Marka.

Data publikacji: 2019-12-14

Już w przyszły czwartek bielszczanie zagrają rewanżowy mecz finałowy z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Klub organizuje dla kibiców wyjazd na to spotkanie.

Data publikacji: 2019-12-14

Zapraszamy do materiału video przygotowanego przez naszego nowego partnera - firmę V-Ray Video. W filmie znajdziecie wypowiedzi trenera drużyny gości - Bartłomieja Rebzdy - oraz środkowego BBTS, Adriana Hunka, lidera klasyfikacji blokujących.

Data publikacji: 2019-12-13

W niedzielne popołudnie bielscy siatkarze meczem z Mickiewiczem Kluczbork rozpoczną rundę rewanżową. W pierwszym meczu rozegranym w Kluczborku bielszczanie pokonali rywali po czterosetowym meczu.

Data publikacji: 2019-12-10

W pierwszym finałowym meczu o Puchar KRISPOL 1. ligi bielszczanie pokonali po czterosetowym widowisku drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki. MVP spotkania wybrany został środkowy bielskiej drużyny, Adrian Hunek.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony