Aktualności

Data publikacji: 2019-03-24

Drugoligowe rezerwy BBTS II Bielsko-Biała pokonały w rywalizacji do trzech zwycięstw zespół Wie-Druk MKS II Będzin i utrzymały się w rozgrywkach.

Data publikacji: 2019-03-21

Bielszczanie odpadając w ćwierćfinale rozgrywek o mistrzostwo I ligi mężczyzn nie kończą jeszcze sezonu. Teraz czeka ich rywalizacja o miejsca 5-8.

Data publikacji: 2019-03-21

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu ćwierćfinałowego z drużyną Ślepska Suwałki. Nagrodę MVP wręczył pan Roman Matyja - Radny Rady Miasta Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-03-20

W trzecim meczu ćwierćfinałowym rozgrywek I ligi mężczyzn nasi siatkarze ponownie ulegli drużynie Ślepska Suwałki. Tym samym rywalizację wygrali suwalczanie, którzy będą grać o miejsca w czołowej czwórce. Z kolei bielszczanie w dalszej części sezonu będą grać o miejsca 5-8.

Data publikacji: 2019-03-14

Podczas meczów I rundy fazy play-off ze Ślepskiem Suwałki w hali pod Dębowcem będziemy "gościć" Puchar zdobyty przez siatkarzy reprezentacji Polski na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata we Włoszech i Bułgarii.

Data publikacji: 2019-03-09

W drugim meczu I rundy fazy play-off nasi siatkarze ponownie ulegli drużynie Ślepska Suwałki. Grający po raz pierwszy w sezonie bez Olega Krikuna bielszczanie dzielnie walczyli. Rywalizacja przenosi się do Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-03-08

Dzisiejszym meczem w Suwałkach bielszczanie zainaugurowaIi I rundę fazy play-off I ligi mężczyzn. Obie drużyny stoczyły zacięty bój, z którego zwycięsko wyszli gospodarze.

Data publikacji: 2019-03-04

To była świetna faza zasadnicza w wykonaniu rosyjskiego atakującego naszej drużyny - Olega Krikuna. Zawodnik jest liderem zespołu Pawła Gradowskiego, jak dotąd wystąpił we wszystkich meczach BBTS w sezonie i zdobył - tylko w ligowych meczach - 491 punktów. To najwięcej spośród wszystkich zawodników grających w lidze.

Data publikacji: 2019-03-04

Zakończenie fazy zasadniczej to dobra okazja do podsumowania występów indywidualnych naszych zawodników. Najlepiej punktującym siatkarzem tej części rozgrywek został Oleg Krikun. Bielski atakujący zdobył w niej 491 punktów i wystąpił we wszystkich meczach BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-03-04

W minioną sobotę zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek I ligi mężczyzn. Nasi siatkarze zagrają w I rundzie fazy play-off ze Ślepskiem Suwałki.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony