Aktualności

Data publikacji: 2020-02-15

W 22. kolejce KRISPOL 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Hali pod Dębowcem drużynę KPS Siedlce. Bielszczanie w świetnym stylu zrewanżowali się za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek. MVP spotkania został środkowy BBTS, Adrian Hunek.

Data publikacji: 2020-02-10

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych, zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na Towarzystwo Sportowe BBTS Bielsko-Biała. Stowarzyszenie to jest głównym udziałowcem spółki BBTS S.A., która prowadzi drużyny w I oraz II lidze siatkówki mężczyzn.

Data publikacji: 2020-02-07

Po raz trzeci w tym sezonie nasi siatkarze wygrali z drużyną Exact Systems Norwid Częstochowa. W sobotnim meczu 21. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie w czterech setach pokonali częstochowian i dopisali trzy punkty do ligowej tabeli. Najlepszym graczem meczu został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

Data publikacji: 2020-02-04

Nasi siatkarze wygrali w Spale ze Szkołą Misttrzostwa Sportowego w meczu 20. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn. MVP meczu wybrany został przyjmujący bielskiej drużyny, Tomasz Piotrowski.

Data publikacji: 2020-02-03

Wtorkowym meczem wyjazdowym z SMS Spała bielscy siatkarze zamnką 20. kolejkę rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn. Spotkanie ze spalskimi uczniami będzie transmitowane na żywo przez telewizję Polsat Sport.

Data publikacji: 2020-01-26

Przegrana z Lechią Tomaszów Mazowiecki zakończyła serię zwycięstw BBTS Bielsko-Biała, która na parkietach ligowych trwała od 16 listopada. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.

Data publikacji: 2020-01-25

W 19. kolejce KRISPOL 1. ligi doznaliśmy porażki z Lechią Tomaszów Mazowiecki, która zrewanżowała się bielszczanom za przegrany finał Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi. MVP spotkania wybrany został Bartłomiej Janus, środkowy Lechii. 

Data publikacji: 2020-01-20

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego, zwycięskiego meczu bielszczan z drużyną APP Krispol Września.

Data publikacji: 2020-01-17

W sobotnie popołudnie bielszczanie wygrali z drużyną APP Krispol Września. MVP meczu wybrany został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

Data publikacji: 2020-01-17

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z wypowiedziami Piotra Łukasika, Daniela Wolnego i Adriana Hunka po ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony