Aktualności

Data publikacji: 2019-01-25

Porozmawialiśmy z Jarosławem Macionczykiem o ostatnim meczu z Jastrzębskim Węglem. Tematem rozmowy była także forma fizyczna i sportowa zespołu oraz najbliższy mecz bielszczan - ze Stalą Nysa w najbliższą sobotę.

Data publikacji: 2019-01-24

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ćwierćfinałowego meczu BBTS Bielsko-Biała z Jastrzębskim Węglem. Statuetkę MVP wręczył pan Andrzej Konieczny - członek zarządu Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała i były siatkarz BBTS a także inicjator Klubu Seniora BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-01-23

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pomeczowej trenera Pawła Gradowskiego, który podsumował dzisiejszy mecz z Jastrzębskim Węglem.

Data publikacji: 2019-01-23

22 stycznia 1979 roku w Wodzisławiu Śląskim urodził się Jarosław Macionczyk. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszego kapitana szczególne życzenia urodzinowe, które złożyli byli szkoleniowcy, koledzy z boiska, kibice i działacze BBTS.

Data publikacji: 2019-01-23

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski ulegliśmy w trzech setach trzeciej drużynie Plusligi - Jastrzębskiemu Węglowi. Gości do zwycięstwa poprowadził francuski przyjmujący Julien Lyneel, wybrany MVP spotkania.

Data publikacji: 2019-01-22

Nie tak dawno informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na rzecz Bruno Kreboka, wnuka związanych z naszym klubem  Wiktora Kreboka. Bruno, by uniknąć amputacji nóżek musi przejść niezwykle skomplikowaną operację, która możliwa jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Data publikacji: 2019-01-20

Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski, w którym BBTS Bielsko-Biała podejmie drużynę Jastrzębskiego Węgla - aktualnie trzecią siłę PlusLigi.

Data publikacji: 2019-01-20

Zawodnicy drugoligowych rezerw odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie. W 16. kolejce ligowych zmagań pokonali na wyjeździe spalską młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego 3:0 i tym samym zrewanżowali się za porażkę w pierwszej rundzie.

Data publikacji: 2019-01-19

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z AZS AGH Kraków. Mecz rozpoczęliśmy od upamiętnienia tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Data publikacji: 2019-01-19

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pomeczowych szkoleniowców obu drużyn - Andrzeja Kubackiego z AZS AGH Kraków i Pawła Gradowskiego, trenera BBTS Bielsko-Biała.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony