Aktualności

Data publikacji: 2020-11-18, autor: Maciej Kaliciński

BBTS pokonał w pucharowym meczu drużynę LUK Politechniki Lublin 3:1 i awansował do ćwierćfinału rozgrywek, w którym zmierzy się z drużyną plusligową. 

Data publikacji: 2020-11-17, autor: Maciej Kaliciński

W zaległym mecz 5. kolejki TAURON 1. ligi BBTS Bielsko-Biała w trzech setach pokonał LUK Politechnikę Lublin. Najlepszym graczem meczu wybrano Jarosława Macionczyka, rozgrywającego bielskiej drużyny. 

Data publikacji: 2020-11-16, autor: Maciej Kaliciński

Najbliższe mecze BBTS Bielsko-Biała z LUK Politechniką Lublin będziemy transmitować na żywo poprzez aplikację Ipla TV. 

Data publikacji: 2020-11-14, autor: Maciej Kaliciński

Już w najbliższy wtorek i środę nasi siatkarze rozegrają dwa mecze z LUK Politechniką Lublin. Spotkania odbędą się w ramach rozgrywek TAURON 1. ligi i Pucharu Polski. 

Data publikacji: 2020-11-10, autor: Maciej Kaliciński

We wtorkowy wieczór bielscy siatkarze rozegrali zaległe spotkanie 4. kolejki TAURON 1. ligi, w którym pokonali na wyjeździe drużynę BKS Visły Bydgoszcz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS.

Data publikacji: 2020-11-07, autor: Maciej Kaliciński

W sobotnim meczu 8. kolejki TAURON 1. ligi nasi siatkarze odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem na wyjeździe pokonali bez straty seta zamykający ligową stawkę Krispol Września. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

Data publikacji: 2020-11-06, autor: Maciej Kaliciński

Nasi siatkarze w piątkowe południe udali się na czterodniowy wyjazd, podczas którego zagrają dwa mecze. W sobotę BBTS zagra we Wrześni, natomiast we wtorek zmierzy się w Bydgoszczy ze spadkowiczem z Plusligi, BKS Visłą Bydgoszcz.

Data publikacji: 2020-10-31, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z szóstego zwycięstwa BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2020/2021. MVP spotkania został Michał Makowski, który pamiątkową statuetkę odebrał z rąk komisarza Polskiej Ligi Siatkówki, pana Jerzego Kajzera.

Data publikacji: 2020-10-30, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 7. kolejki TAURON 1. ligi mężczyzn bielszczanie w czterech setach pokonali drużynę MCKiS Jaworzno. Po raz pierwszy nasz mecz był transmitowany w aplikacji Ipla TV.

Data publikacji: 2020-10-29, autor: Maciej Kaliciński

To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców siatkówki w naszym kraju. BBTS Bielsko-Biała i inne kluby pierwszoligowe uzyskały zgodę Telewizji Polsat na transmisje internetowe! Najbliższy mecz bielskich siatkarzy będzie transmitowany na żywo w IPLA TV.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony