Aktualności

Data publikacji: 2020-10-29, autor: Maciej Kaliciński

W piątek nasi siatkarze zmierzą się z drużyną MCKiS Jaworzno w ramach 7. kolejki TAURON 1. ligi mężczyzn.

Data publikacji: 2020-10-27, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia materiału video przygotowanego przez naszego partnera - V-RAY Video. Znajdziecie w nim wypowiedzi pomeczowe kapitana AZS AGH Kraków, Konrada Buszka oraz Michała Makowskiego i Kajetana Marka z BBTS.

Data publikacji: 2020-10-25, autor: Maciej Kaliciński

W niedzielny wieczór bielscy siatkarze odnieśli piąte zwycięstwo w sezonie. Podopieczni Harrego Brokkinga pokonali drużynę AZS AGH Kraków w meczu 14. kolejki TAURON 1. ligi, który był rozgrywany awansem. Najlepszym graczem meczu - już po raz trzeci - został Slava Tarasov.

Data publikacji: 2020-10-16, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego meczu BBTS Bielsko-Biała z drużyną Exact Systems Norwid Częstochowa.

Data publikacji: 2020-10-15, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 15. kolejki TAURON 1. ligi, który został rozegrany awansem, bielszczanie bez straty seta pokonali zespół Exact Systems Norwid Częstochowa. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został przyjmujący BBTS, Michał Makowski.

Data publikacji: 2020-10-14, autor: Maciej Kaliciński

W czwartkowy wieczór bielscy siatkarze podejmą w Hali pod Dębowcem drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Będzie to trzeci z rzędu mecz BBTS w roli gospodarza.

Data publikacji: 2020-10-12, autor: Maciej Kaliciński

Nie z LUK Politechniką Lublin a z zespołem Exact Systemst Norwid Częstochowa zagramy w najbliższy czwartek w Hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2020-10-12, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj w siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki odbyło się losowanie 1 rundy Pucharu Polski 2021. BBTS rozpocznie rywalizację od rundy trzeciej, 18 listopada.

Data publikacji: 2020-10-09, autor: Maciej Kaliciński

Na naszym kanale na YouTube pojawiły się materiały video z meczu z KPS Siedlce. W pomeczowych wypowiedziach trenerzy Mateusz Grabda i Daniel Wolny. Nasz statystyk Wojciech Haczek przygotował skrót najciekawszych akcji w wykonaniu naszych siatkarzy.

Data publikacji: 2020-10-08, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego meczu BBTS Bielsko-Biała z drużyną KPS Siedlce.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony