Aktualności

Data publikacji: 2021-09-22, autor: Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywki Tauron I Ligi w końcu startują. Podopieczni Harrego Brokkinga w najbliższy piątek zmierzą się z rywalami ze Spały. Za bielszczanami okres przygotowawczy, który w tym roku obfitował w ciekawe sparingi. - Uważam, że takie mecze są potrzebne. Czy było ich dużo czy mało, to już każdy oceni według siebie. Moim zdaniem to się przydaje szczególnie trenerowi, bo ma okazję ku temu, aby dać wszystkim swoim zawodnikom możliwość gry i sprawdzić ich na parkiecie – mówi w rozmowie z naszym klubem kapitan Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2021-09-19, autor: Mirosław Krysta

Drodzy Kibice, Drodzy Sympatycy naszego Klubu,

Do napisania poniższego oświadczenia skłoniła mnie zaistniała sytuacja - związana z nowym herbem BBTS Bielsko-Biała i reakcja, jaką ów herb wywołał w gronie ludzi wywodzących się z Klubu Kibica.

Data publikacji: 2021-09-09, autor: Klaudia Piwowarczyk

W pierwszy wrześniowy weekend 3-4.09.2021r. siatkarze BBTS Bielsko-Biała wzięli udział w turnieju, który odbył się w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Podopieczni Harrego Brokkinga zaprosili do udziału swoich pierwszoligowych rywali: MKS Będzin, KS Norwid Częstochowa oraz eWinner Gwardię Wrocław. Turniej był doskonałą okazją dla wszystkich drużyn do weryfikacji postępów okresu przygotowawczego przed nadchodzącym sezonem, który nieubłaganie się zbliża

Data publikacji: 2021-09-01, autor: Klaudia Piwowarczyk

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, stęsknionych siatkarskich wrażeń kibiców z Bielska-Białej, ale nie tylko. Pierwszy, oficjalny turniej inaugurujący sezon 2021/2022 na Podbeskidziu rozegrany zostanie w dniach 3 i 4 września w hali pod Dębowcem. Do udziału w Góral Cup - Beskidy zaprosiliśmy czołowe drużyny z zaplecza PlusLigi. Swój udział w imprezie potwierdzili: Gwardia Wrocław, Norwid Częstochowa oraz MKS Będzin. Zapraszamy na trybuny! Wstęp bezpłatny!

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zbudowany na środku siatki fundament w ekipie BBTS Bielsko-Biała pozostaje na kolejny sezon w niezmienionym składzie. Wśród czworga zawodników ponownie znalazł się Bartłomiej Oniszk, dla którego będzie to już czwarty rok w zespole z Podbeskidzia. - Niewiele zabrakło abyśmy osiągnęli swój wymarzony cel i awansowali do PlusLigi. Myślę, że niedosyt po ostatnich porażkach przekształcił się u mnie w mobilizację na kolejny sezon i jeszcze większe zaangażowanie w każdy trening i mecz – komentuje nasz środkowy.

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu ligowego trwa. Siatkarze pod bacznym okiem trenerów Harrego Brokkinga, Daniela Wolnego oraz Patryka Drobika nie zwalniają tempa.

Data publikacji: 2021-08-20, autor: Klaudia Piwowarczyk

Fundament na środku siatki w naszej ekipie pozostał w tym sezonie niezmieniony. W tym gronie znalazł się równiez Wojciech Siek, dla którego nadchodzący sezon jest kolejną okazją do osiągniecia upragnionego awansu, tym razem w barwach rodzimego klubu. - Jak najbardziej stać nas na powrót do elity i może w końcu w tym sezonie postawimy kropkę nad „i”. Przecież nie brakuje nam niczego, aby awansować – mówi środkowy. Wspomina również o swoich wakacjach, końcówce minionych rozgrywek i zdradza, dlaczego BBTS Bielsko-Biała jest bliski jego sercu.

Data publikacji: 2021-08-17, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zwiedził w swoim życiu wiele różnych zakątków świata. Poznał różne kultury i ludzi, z którymi tworzył monolity. Konfrontował się z wyzwaniami i oczekiwaniami swoich przełożonych. Dostał wiele szans, które wykorzystał w pełni, ale i wiele takich, z których wyciągał cenne lekcje. Kieruje się zasadą, aby niczego w życiu nie żałować i żyć z dnia na dzień. Jego charakter to mieszanka, ale czy wybuchowa? Zapraszamy do lektury wywiadu z pierwszym szkoleniowcem naszego zespołu – Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2021-08-13, autor: Klaudia Piwowarczyk

– Wiem, że oczekiwania w klubie zarówno wśród kibiców, jak i działaczy są bardzo duże. Dla mnie to olbrzymia przygoda i zamierzam się nią cieszyć, każdą jej chwilą. Presja nie działa na mnie deprymująco - wręcz przeciwnie. Więcej presji równa się lepsza koncentracja i więcej zabawy. Lubię się odnajdywać w trudnych sytuacjach. Właśnie wtedy mam największy „fun”. Zazwyczaj pod presją gram lepiej - mówi nowy atakujący BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-08-10, autor: Klaudia Piwowarczyk

Kolejny sezon BBTS-u Bielsko-Biała w Tauron I Lidze i jednocześnie kolejny rok Tomasza Piotrowskiego w ekipie Harrego Brokkinga. Przyjmujący zdecydował się ponownie reprezentować barwy drużyny z Podbeskidzia. Dla 24-latka będzie to już szósty rok pod Dębowcem. O zaletach klubu, nie do końca przyjemnych wspomnieniach z ubiegłorocznego sezonu i planach na nadchodzący rok opowiedział nasz zawodnik.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony