Aktualności

Data publikacji: 2020-01-15, autor: Maciej Kaliciński

W ćwierćfinałowym Pucharu Polski ulegliśmy Mistrzowi Polski, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle 0:3. MVP spotkania wybrany został włoski przyjmujący drużyny gości, Simone Parodi.

Data publikacji: 2020-01-14, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi jutrzejszego meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle:

Data publikacji: 2020-01-13, autor: Maciej Kaliciński

Niezmiernie miło nam poinformować, że powstaje Klub biznesu działający przy BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2020-01-12, autor: Maciej Kaliciński

Byliśmy do tego pojedynku bardzo dobrze przygotowani, pod każdym względem. Chcieliśmy bardzo go wygrać i to się udało. Zwycięstwo dedykujemy naszemu koledze, libero Kajetanowi Markowi - mówi o wygranym meczu w Nysie Daniel Wolny, asystent Harrego Brokkinga. 

Data publikacji: 2020-01-11, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 17. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie pokonali na wyjeździe lidera tabeli, Stal Nysę 3:2. MVP meczu wybrany został rozgrywający BBTS, Jarosław Macionczyk. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka we własnej hali w lidze, dla BBTS dwunaste zwycięstwo z rzędu - łącznie z meczami pucharowymi.

Data publikacji: 2020-01-07, autor: Maciej Kaliciński

W sobotnim meczu z wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin - bielszczanie odnieśli zywięstwo. Licząc także mecze pucharowe, było to jedenaste zwycięstwo z rzędu bielskiej drużyny.

Data publikacji: 2020-01-05, autor: Maciej Kaliciński

We wczorajszym meczu nie wystąpił Kajetan Marek. Nasz libero tuż po świętach Bożego Narodzenia udał się do jednego z katowickich szpitali, gdzie w miniony poniedziałek oddał szpik dla swojej Mamy, która zmaga się z chorobą nowotworową.

Data publikacji: 2020-01-04, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 16. kolejki KRISPOL 1 ligi mężczyzn pokonaliśmy w Lublinie wicelidera tabeli, LUK Politechniką Lublin. MVP meczu wybrany został środkowy BBTS, Bartosz Cedzyński.

Data publikacji: 2020-01-03, autor: Maciej Kaliciński

Pierwszy mecz w 2020 roku rozegrają już w ten weekend nasi siatkarze, którzy zmierzą się w Lublinie z aktualnym wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin.

Data publikacji: 2020-01-02, autor: Maciej Kaliciński

Jestem wielkim fanem drużyny Ajax Amsterdam. Filozofia klubu i osób w nim pracujących jest prosta - próbują łączyć dwa aspekty: chęć zwycięstw z atrakcyjnym stylem gry. Inicjatywa to słowo klucz. Zawsze należy dążyć do tego, by przejmować inicjatywę. - mówi Harry Brokking, szkoleniowiec BBTS.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony