Aktualności

Data publikacji: 2020-08-13, autor: Maciej Kaliciński

Do Bielska-Białej po dwóch sezonach powraca przyjmujący Vyacheslav Tarasov. Rosjanin w poprzednich rozgrywkach występował we francuskiej ekstraklasie w zespole Arago de Sete.

Data publikacji: 2020-07-28, autor: Maciej Kaliciński

Nasi siatkarze zakończyli udział w PreZero Grand Prix na trzecim miejscu w grupie. W pokonanym polu zostawili ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, jednak później musieli uznać wyższość Asseco Resovii Rzeszów i GKS Katowice.

Data publikacji: 2020-07-23, autor: Maciej Kaliciński

W sobotni poranek nasi siatkarze rozpoczną udział w turnieju PreZero Grand Prix. Bielszczanie meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle otworzą zmagania w całych rozgrywkach.

Data publikacji: 2020-07-09, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym naszego zespołu został reprezentant Argentyny, 20-letni Luciano Vicentin. Do Bielska-Białej przenosi się z argentyńskiego klubu ekstraklasy - River Plate.

Data publikacji: 2020-07-04, autor: Maciej Kaliciński

Jarosław Macionczyk będzie rozgrywającym BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2020/2021. To jego dwudziesty piąty sezon gry w siatkówkę.

Data publikacji: 2020-06-30, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować, że nasi zawodnicy wezmą udział w organizowanej przez Polską Ligę Siatkówki letniej Grand Prix.

Data publikacji: 2020-06-29, autor: Maciej Kaliciński

Z naszym zespołem rozstało się dwóch kolejnych siatkarzy. W nowym sezonie bielskich barw nie będą już bronić przyjmujący Michał Żuk oraz środkowy Bartłomiej Dorosz. Wcześniej na zmianę barw zdecydował się atakujący Mateusz Frąc.

Data publikacji: 2020-05-11, autor: Maciej Kaliciński

Kajetan Marek przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała, sezon 2020/2021 będzie ósmym rokiem jego gry w barwach naszego klubu. Chciałbym, żeby wszystko wróciło do normy, żeby wszystko wyglądało tak jak wcześniej, ale niestety na to się nie zanosi – mówi libero bielskiej drużyny.

Data publikacji: 2020-05-01, autor: Maciej Kaliciński

BBTS Bielsko-Biała zakończył sezon 2019/2020 na drugim miejscu, dzięki temu ma szansę występować w kolejnych rozgrywkach w PlusLidze. Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo awansu ma jednak Stal Nysa, która w momencie decyzji o przedwczesnym zakończeniu rozgrywek zajmowała pierwsze miejsce w tabeli. Bielscy działacze przygotowali jednak wszystkie niezbędne dokumenty a także wpłacili kaucję na konto Polskiej Ligi Siatkówki.

Data publikacji: 2020-03-25, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj zapadła decyzja o zakończeniu rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn. Za końcową klasyfikację uznano obecny stan tabeli, BBTS Bielsko-Biała został zatem sklasyfikowany na drugim miejscu.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony