Aktualności

Data publikacji: 2019-03-04

Zakończenie fazy zasadniczej to dobra okazja do podsumowania występów indywidualnych naszych zawodników. Najlepiej punktującym siatkarzem tej części rozgrywek został Oleg Krikun. Bielski atakujący zdobył w niej 491 punktów i wystąpił we wszystkich meczach BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-03-04

W minioną sobotę zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek I ligi mężczyzn. Nasi siatkarze zagrają w I rundzie fazy play-off ze Ślepskiem Suwałki.

Data publikacji: 2019-03-03

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego meczu ze Ślepskiem Suwałki. Statuetkę dla MVP meczu wręczył pan Piotr Kochowski, radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

Data publikacji: 2019-03-02

W ostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu pokonaliśmy po pięciosetowej bitwie drużynę Ślepska Suwałki. Była to trzecia wygrana bielszczan nad tym zespołem, goście będą mieli okazję do rewanżu już w najbliższy piątek. Oba zespoły zmierzą się w I rundzie fazy play-off. 

Data publikacji: 2019-03-01

Już jutro nasi siatkarze rozegrają trzeci mecz w obecnym sezonie z drużyną Ślepska Suwałki. Będzie to rewanżowe spotkanie w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. W listopadzie w Suwałkach górą byli bielszczanie, którzy w telewizyjnym meczu pokonali Ślepsk w czterech setach.

Data publikacji: 2019-02-23

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu z UKS Mickiewicz Kluczbork. Statuetkę MVP wręczył Rafał Ryplewicz, radny Rady Miejskiej Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-23

W meczu 26. kolejki I ligi mężczyzn nasi siatkarze pokonali w hali pod Dębowcem beniaminka rozgrywek - UKS Mickiewicz Kluczbork. Bielszczanie dopisali tym samym trzy punkty do ligowej tabeli i awansowali na piąte miejsce.

Data publikacji: 2019-02-21

Przed bielskimi siatkarzami mecze decydujące o końcowej klasyfikacji przed fazą play-off. Bielszczanie oba spotkania rozegrają przed własną publicznością i wciąż mają szansę nawet na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli.

Data publikacji: 2019-02-16

W meczu 25. kolejki I ligi mężczyzn odnieśliśmy zwycięstwo z STS Olimpią Sulęcin, było to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu bez straty seta.

Data publikacji: 2019-02-15

Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze trzy mecze. W 25. serii gier bielszczanie zagrają na wyjeździe z drużyną STS Olimpii Sulęcin. W pierwszym meczu obu drużyn bez straty seta zwyciężył BBTS a MVP tamtego spotkania został nasz przyjmujący, Rosjanin Fedor Suchacki.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony