Aktualności

Data publikacji: 2019-12-14, autor: Maciej Kaliciński

Już w przyszły czwartek bielszczanie zagrają rewanżowy mecz finałowy z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Klub organizuje dla kibiców wyjazd na to spotkanie.

Data publikacji: 2019-12-14, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do materiału video przygotowanego przez naszego nowego partnera - firmę V-Ray Video. W filmie znajdziecie wypowiedzi trenera drużyny gości - Bartłomieja Rebzdy - oraz środkowego BBTS, Adriana Hunka, lidera klasyfikacji blokujących.

Data publikacji: 2019-12-13, autor: Maciej Kaliciński

W niedzielne popołudnie bielscy siatkarze meczem z Mickiewiczem Kluczbork rozpoczną rundę rewanżową. W pierwszym meczu rozegranym w Kluczborku bielszczanie pokonali rywali po czterosetowym meczu.

Data publikacji: 2019-12-10, autor: Maciej Kaliciński

W pierwszym finałowym meczu o Puchar KRISPOL 1. ligi bielszczanie pokonali po czterosetowym widowisku drużynę Lechii Tomaszów Mazowiecki. MVP spotkania wybrany został środkowy bielskiej drużyny, Adrian Hunek.

Data publikacji: 2019-12-09, autor: Maciej Kaliciński

Przed naszymi siatkarzami finałowe mecze Pucharu KRISPOL 1. ligi, w których zmierzą się z zawodnikami Lechii Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy mecz obu drużyn już jutro w hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2019-12-07, autor: Maciej Kaliciński

Zwycięstwem w Strzelcach Opolskich zakończyliśmy pierwszą rundę fazy zasadniczej sezonu. W czterech setach bielszczanie pokonali rezerwy Mistrza Polski z Kędzierzyna-Koźla. Najlepszym graczem meczu wybrano Jarosława Macionczyka.

Data publikacji: 2019-12-05, autor: Maciej Kaliciński

Na naszym kanale na platformie YouTube można obejrzeć wypowiedzi pomeczowe przygotowane przez naszego partnera - firmę V-Ray Studio. Przed kamerą stanął Daniel Wolny, drugi trener BBTS oraz Jarosław Macionczyk, rozgrywający naszej drużyny.

Data publikacji: 2019-12-01, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego zwycięskiego meczu z SPS Chrobrym Głogów. Nagrodę dla MVP meczu wręczył komisarz Polskiej Ligi Siatkówki, Sebastian Michalak w towrzystwie Julii Markiel z Klubu Kibica BBTS Bielsko-Biała. Oprócz statuetki, Oleg Krikun otrzymał kosz upominkowy od firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po chwili na zdjęcie, atakujący BBTS podziękował kibicom za doping.

Data publikacji: 2019-11-30, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 12. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyznn w pięknym stylu pokonaliśmy drużynę SPS Chrobry Głogów.

Data publikacji: 2019-11-29, autor: Maciej Kaliciński

O czwarte zwycięstwo z rzędu powalczą bielscy siatkarze w sobotnim meczu z beniaminkiem rozgrywek, drużyną SPS Chrobry Głogów.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony