Aktualności

Data publikacji: 2019-02-07

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce.

Data publikacji: 2019-02-07

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnego wygranego przez BBTS meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Tomasz Piotrowski, który otrzymał statuetkę z rąk komisarza Polskiej Ligi Siatkówki, pana Janusza Kapki.

Data publikacji: 2019-02-07

W meczu otwierającym 24. kolejkę I ligi mężczyzn pokonaliśmy bez straty seta drużynę KPS Siedlce. Bielszczanie dominowali na parkiecie przez cały mecz, prezentując wysoki poziom gry w polu serwisowym. Dobre zawody rozegrali skrzydłowi - Oleg Krikun zdobył 15 punktów, natomiast Tomasz Piotrowski 13. To właśnie bielszczanina wybrano graczem meczu.

Data publikacji: 2019-02-06

W 24. kolejce I ligi bielszczanie podejmą w Hali pod Dębowcem drużynę KPS Siedlce. Goście zajmują obecnie ósmą pozycję, ostatnią premiowaną awansem do fazy play-off.

Data publikacji: 2019-02-05

W ostatnim meczu rundy zasadniczej nasi drugoligowcy ulegli wiceliderowi tabeli - ZAKSie Strzelce Opolskie 2:3.

Data publikacji: 2019-02-03

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego przez BBTS meczu z Exact Systems Norwid Częstochowa. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu - został nim Oleg Krikun - wręczył pan Adam Ruśniak, zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-02

W 23. kolejce pokonaliśmy wyżej klasyfikowaną drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Bielszczanie rozpoczęli mecz w nieco innym zestawieniu niż w ostatnich meczach. Trener Paweł Gradowski dał odpocząć Jarosławowi Macionczykowi, Bartoszowi Buniakowi, Fedorowi Suchackiemu i Łukaszowi Koziurze. W ich miejsce desygnował na parkiet Wiktora Nowaka, Sebastiana Adamczyka, wracającego po kontuzji Bartosza Firszta i Kajetana Marka.

Data publikacji: 2019-02-02

Przed bielszczanami ósmy mecz w 2019 roku, tym razem nasi zawodnicy podejmą w hali pod Dębowcem drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa.

Data publikacji: 2019-01-30

Bielszczanie nie zdołali przelamać się we Wrześni, gdzie ulegli w czterech setach drużynie APP Krispol. Zawodnicy Pawła Gradowskiego tylko w czwartej partii narzucili swój rytm gry.W czwartyn secie walka punkt za punkt trwała mniej więcej do połowy seta, później miejscowi włączyli wyższy bieg i odnieśli drugie zwycięstwo nad BBTS w sezonie.

Data publikacji: 2019-01-30

Specjalne podziękowania dla MedicalSport.pl, firma udostępniła urządzenie NORMATEC Recovery do presoterapii przerywanej na testy dla naszych zawodników. "Świetny sprzęt, najlepsze co może spotkać osobę, która z tego korzysta po ciężkim meczu czy treningu. Polecam każdemu" - mówi Łukasz Koziura, libero naszej drużyny.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony