Aktualności

Data publikacji: 2019-11-28, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego meczu pucharowego z Exact Systems Norwid Częstochowa. Nagrodę dla MVP meczu wręczali Julia Markiel z Klubu Kibica oraz Adam Wykręt, członek zarządu Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała. Oprócz statuetki Sergiej Kapelus otrzymał kosz ze słodkościami od naszego sponsora - firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po otrzymaniu nagród kapitan BBTS podziękował kibicom za przyjście na mecz i dopingowanie jego i kolegów z boiska.

Data publikacji: 2019-11-27, autor: Maciej Kaliciński

W środowym meczu 3. rundy Pucharu Polski bielszczanie pewnie pokonali zespół Exact Systems Norwid Częstochowa i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. MVP meczu został kapitan BBTS, Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2019-11-26, autor: Maciej Kaliciński

W środowy wieczór bielscy siatkarze zagrają mecz 3. rundy Pucharu Polski, w którym w Hali pod Dębowcem podejmą drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Będzie to drugi mecz obu zespołów w tym sezonie - w rozegranym 5 listopada spotkaniu ligowym zwyciężyli 3:1 bielszczanie.

Data publikacji: 2019-11-23, autor: Maciej Kaliciński

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli bielscy siatkarze, którzy w meczu 11. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn pokonali w czterech setach MCKiS Jaworzno. Najlepszym graczem meczu wybrano kapitana BBTS, Sergieja Kapelusa.

Data publikacji: 2019-11-20, autor: Maciej Kaliciński

W dzisiejszym meczu 2. rundy Pucharu Polski bielszczanie pokonali bez straty seta zespół wicelidera tabeli - LUK Politechnikę Lublin. To oznacza, że w najbliższą środę ponownie podejmą w Hali pod Dębowcem zespół Exact Systems Norwid Częstochowa (18.00).

Data publikacji: 2019-11-19, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Bartka Cedzyńskiego, MVP ostatniego zwycięskiego meczu naszej drużyny. Cedzyn zapowiada też jutrzejszy mecz z LUK Politechniką Lublin w ramach 2. rundy Pucharu Polski, jest też parę słów odnośnie współpracy z trenerem Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2019-11-16, autor: Maciej Kaliciński

W dziesiątej kolejce KRISPOL 1.ligi mężczyzn nasi siatkarze stoczyli długi, pięcosetowy bój we Wrocławiu. Podopieczni Harrego Brokkinga pokonali KFC Gwardię Wrocław i odnieśli piąte zwycięstwo w lidze.

Data publikacji: 2019-11-14, autor: Maciej Kaliciński

W dziesiątej kolejce rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasi siatkarze zagrają we Wrocławiu. Zgodnie z terminarzem mecz z Gwardią powinniśmy rozegrać w Bielsku-Białej, ale z uwagi na Targi Eko Styl dokonaliśmy zamiany gospodarza.

Data publikacji: 2019-11-13, autor: Maciej Kaliciński

W środę 13 listopada rozegrane zostaną trzy mecze II rundy Pucharu Polski. Nasz mecz na prośbę organizatora, czyli LUK Politechniki Lublin, został przełożony na kolejną środę.

Data publikacji: 2019-11-09, autor: Maciej Kaliciński

W 9. kolejce KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasz zespół przegrał w Siedlcach z miejscowym KPS-em 0:3.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony