Aktualności

Data publikacji: 2020-01-11, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 17. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie pokonali na wyjeździe lidera tabeli, Stal Nysę 3:2. MVP meczu wybrany został rozgrywający BBTS, Jarosław Macionczyk. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka we własnej hali w lidze, dla BBTS dwunaste zwycięstwo z rzędu - łącznie z meczami pucharowymi.

Data publikacji: 2020-01-07, autor: Maciej Kaliciński

W sobotnim meczu z wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin - bielszczanie odnieśli zywięstwo. Licząc także mecze pucharowe, było to jedenaste zwycięstwo z rzędu bielskiej drużyny.

Data publikacji: 2020-01-05, autor: Maciej Kaliciński

We wczorajszym meczu nie wystąpił Kajetan Marek. Nasz libero tuż po świętach Bożego Narodzenia udał się do jednego z katowickich szpitali, gdzie w miniony poniedziałek oddał szpik dla swojej Mamy, która zmaga się z chorobą nowotworową.

Data publikacji: 2020-01-04, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 16. kolejki KRISPOL 1 ligi mężczyzn pokonaliśmy w Lublinie wicelidera tabeli, LUK Politechniką Lublin. MVP meczu wybrany został środkowy BBTS, Bartosz Cedzyński.

Data publikacji: 2020-01-03, autor: Maciej Kaliciński

Pierwszy mecz w 2020 roku rozegrają już w ten weekend nasi siatkarze, którzy zmierzą się w Lublinie z aktualnym wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin.

Data publikacji: 2020-01-02, autor: Maciej Kaliciński

Jestem wielkim fanem drużyny Ajax Amsterdam. Filozofia klubu i osób w nim pracujących jest prosta - próbują łączyć dwa aspekty: chęć zwycięstw z atrakcyjnym stylem gry. Inicjatywa to słowo klucz. Zawsze należy dążyć do tego, by przejmować inicjatywę. - mówi Harry Brokking, szkoleniowiec BBTS.

Data publikacji: 2019-12-30, autor: Maciej Kaliciński

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020. W jego wyniku nasza drużyna trafiła na zespół, który będzie liderem tabeli Plusligi po pierwszej rundzie fazy zasadniczej.

Data publikacji: 2019-12-30, autor: Maciej Kaliciński

W miniony weekend bielscy siatkarze rozegrali dwa sparingi z drużyną aktualnego Mistrza Słowacji - VK OSMOS Prievidza. Słowacki zespół od niedawna prowadzi były bielski szkoleniowiec - Rastio Chudik.

Data publikacji: 2019-12-24, autor: Maciej Kaliciński

Kierujemy do Was świąteczne życzenia, Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku!

Data publikacji: 2019-12-22, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego zwycięskiego meczu z AZS AGH Kraków. Nagrodę dla MVP meczu wręczyli komisarz Polskiej Ligi Siatkówki a zarazem były siatkarz BBTS, Albert Semeniuk, Julia Markiel z Klubu Kibica BBTS Bielsko-Biała oraz Piotr Kochowski, bielski radny. Oprócz statuetki, Oleg Krikun otrzymał kosz upominkowy od firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po chwili na zdjęcie, atakujący BBTS podziękował kibicom za doping i złożył życzenia świąteczne.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony