Aktualności

Data publikacji: 2019-04-11

W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 bielszczanie pokonali po pięciosetowej walce drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Była to już druga wygrana BBTS nad tym zespołem, dzięki czemu zawodnicy Pawła Gradowskiego zajęli piąte miejsce na koniec sezonu.

Data publikacji: 2019-04-06

Przed drużyną BBTS Bielsko-Biała ostatni akord sezonu - rywalizacja z Exact Systems Norwid Częstochowa o piąte miejsce na koniec sezonu. Dzisiaj nasi siatkarze zagrają pierwszy mecz w Częstochowie.

Data publikacji: 2019-03-31

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego meczu z KPS Siedlce. Statuetkę dla MVP meczu wręczył prezes Stowarzyszenia Klub Kibica BBTS, pan Adam Włodarczyk.

Data publikacji: 2019-03-30

W sobotnie popołudnie nasi siatkarze bez najmniejszych problemów wygrali drugi mecz z drużyną KPS Siedlce. Bielszczanie w rywalizacji do dwóch zwycięstw wygrali 2:0 i w przyszłą sobotę rozpoczną walkę o 5. miejsce z zespołem Exact Systems Norwid Częstochowa.

Data publikacji: 2019-03-28

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z naszym klubem jest środkowy - Bartosz Cedzyński. Popularny Cedzyn będzie występował w barwach BBTS przez kolejne dwa sezony!

Data publikacji: 2019-03-27

Lider klasyfikacji najlepiej punktujących siatkarzy rozgrywek 1. ligi mężczyzn - Oleg Krikun - przedłużył kontrakt z naszym klubem o kolejne dwa lata.

Data publikacji: 2019-03-27

Choć sezon ligowy jeszcze się nie skończył to w miniony poniedziałek odbyło się spotkanie prezesów klubów pierwszoligowych z władzami Polskiej Ligi Siatkówki, podczas którego podsumowano pierwszy rok rozgrywek pod egidą PLS.

Data publikacji: 2019-03-24

BBTS wygrał pierwszy mecz II rundy fazy play-off w Siedlcach. Bielszczanie - podobnie jak w rundzie zasadniczej - pokonali siedlczan na ich terenie w czterech setach. Najlepszym Zawodnikiem meczu wybrano przyjmującego BBTS, Bartosza Firszta. Rewanżowy mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o 17.00 w hali pod Dębowcem. W razie wygranej KPS decydujący mecz rozegrany zostanie w niedzielę, również przy ul. Karbowej 26.

Data publikacji: 2019-03-24

Drugoligowe rezerwy BBTS II Bielsko-Biała pokonały w rywalizacji do trzech zwycięstw zespół Wie-Druk MKS II Będzin i utrzymały się w rozgrywkach.

Data publikacji: 2019-03-21

Bielszczanie odpadając w ćwierćfinale rozgrywek o mistrzostwo I ligi mężczyzn nie kończą jeszcze sezonu. Teraz czeka ich rywalizacja o miejsca 5-8.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony