Aktualności

Data publikacji: 2019-12-09, autor: Maciej Kaliciński

Przed naszymi siatkarzami finałowe mecze Pucharu KRISPOL 1. ligi, w których zmierzą się z zawodnikami Lechii Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy mecz obu drużyn już jutro w hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2019-12-07, autor: Maciej Kaliciński

Zwycięstwem w Strzelcach Opolskich zakończyliśmy pierwszą rundę fazy zasadniczej sezonu. W czterech setach bielszczanie pokonali rezerwy Mistrza Polski z Kędzierzyna-Koźla. Najlepszym graczem meczu wybrano Jarosława Macionczyka.

Data publikacji: 2019-12-05, autor: Maciej Kaliciński

Na naszym kanale na platformie YouTube można obejrzeć wypowiedzi pomeczowe przygotowane przez naszego partnera - firmę V-Ray Studio. Przed kamerą stanął Daniel Wolny, drugi trener BBTS oraz Jarosław Macionczyk, rozgrywający naszej drużyny.

Data publikacji: 2019-12-01, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego zwycięskiego meczu z SPS Chrobrym Głogów. Nagrodę dla MVP meczu wręczył komisarz Polskiej Ligi Siatkówki, Sebastian Michalak w towrzystwie Julii Markiel z Klubu Kibica BBTS Bielsko-Biała. Oprócz statuetki, Oleg Krikun otrzymał kosz upominkowy od firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po chwili na zdjęcie, atakujący BBTS podziękował kibicom za doping.

Data publikacji: 2019-11-30, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 12. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyznn w pięknym stylu pokonaliśmy drużynę SPS Chrobry Głogów.

Data publikacji: 2019-11-29, autor: Maciej Kaliciński

O czwarte zwycięstwo z rzędu powalczą bielscy siatkarze w sobotnim meczu z beniaminkiem rozgrywek, drużyną SPS Chrobry Głogów.

Data publikacji: 2019-11-28, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego meczu pucharowego z Exact Systems Norwid Częstochowa. Nagrodę dla MVP meczu wręczali Julia Markiel z Klubu Kibica oraz Adam Wykręt, członek zarządu Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała. Oprócz statuetki Sergiej Kapelus otrzymał kosz ze słodkościami od naszego sponsora - firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po otrzymaniu nagród kapitan BBTS podziękował kibicom za przyjście na mecz i dopingowanie jego i kolegów z boiska.

Data publikacji: 2019-11-27, autor: Maciej Kaliciński

W środowym meczu 3. rundy Pucharu Polski bielszczanie pewnie pokonali zespół Exact Systems Norwid Częstochowa i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. MVP meczu został kapitan BBTS, Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2019-11-26, autor: Maciej Kaliciński

W środowy wieczór bielscy siatkarze zagrają mecz 3. rundy Pucharu Polski, w którym w Hali pod Dębowcem podejmą drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Będzie to drugi mecz obu zespołów w tym sezonie - w rozegranym 5 listopada spotkaniu ligowym zwyciężyli 3:1 bielszczanie.

Data publikacji: 2019-11-23, autor: Maciej Kaliciński

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli bielscy siatkarze, którzy w meczu 11. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn pokonali w czterech setach MCKiS Jaworzno. Najlepszym graczem meczu wybrano kapitana BBTS, Sergieja Kapelusa.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony