Aktualności

Data publikacji: 2019-07-12, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów opowiadających historię dwóch kontuzji, które przydarzyły się naszym siatkarzom w poprzednim sezonie.

Data publikacji: 2019-06-01, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować o powrocie do Bielska-Białej Sergieja Kapelusa, który po trzech sezonach ponownie założy koszulkę naszego klubu.

Data publikacji: 2019-05-31, autor: Maciej Kaliciński

Kolejnym zawodnikiem występującym na pozycji przyjmującego będzie doświadczony Michał Żuk, który po trzech sezonach w barwach Aluronu Virtu Warty Zawiercie przenosi się na co najmniej dwa najbliższe lata pod Dębowiec.

Data publikacji: 2019-05-30, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym BBTS w co najmniej dwóch najbliższych sezonach będzie Michał Makowski. 29-letni siatkarz w minionym sezonie występował w Stali Nysa, z którą zdobył wicemistrzostwo I ligi.

Data publikacji: 2019-05-30, autor: Maciej Kaliciński

Czwartym zawodnikiem, który będzie występował na pozycji środkowego będzie Adrian Hunek, jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy na tej pozycji w lidze.

Data publikacji: 2019-05-29, autor: Maciej Kaliciński

Drugim siatkarzem występującym na pozycji atakującego przez najbliższe dwa sezony będzie Mateusz Frąc. 27-letni siatkarz w poprzednim sezonie grał w UKS Mickiewicz Kluczbork.

Data publikacji: 2019-05-28, autor: Maciej Kaliciński

Za rozegranie w dwóch kolejnych sezonach będzie odpowiadać Kacper Popik. Dla 26-latka będzie to druga okazja do reprezentowania barw BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-05-27, autor: Maciej Kaliciński

Ostatnim zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała, został Jarosław Macionczyk. Dla kapitana bielskiej drużyny będzie to trzeci sezon z rzędu spędzony pod Dębowcem.

Data publikacji: 2019-05-27, autor: Maciej Kaliciński

Grono naszych partnerów Diamentowych poszerzyło się o kolejną firmę.

Data publikacji: 2019-05-24, autor: Maciej Kaliciński

Drugim zawodnikiem, który będzie występował w przyszłym sezonie na pozycji libero został Klaudiusz Englart, siedemnastolatek z drugoligowych rezerw.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony