Aktualności

Data publikacji: 2019-01-30

Bielszczanie nie zdołali przelamać się we Wrześni, gdzie ulegli w czterech setach drużynie APP Krispol. Zawodnicy Pawła Gradowskiego tylko w czwartej partii narzucili swój rytm gry.W czwartyn secie walka punkt za punkt trwała mniej więcej do połowy seta, później miejscowi włączyli wyższy bieg i odnieśli drugie zwycięstwo nad BBTS w sezonie.

Data publikacji: 2019-01-30

Specjalne podziękowania dla MedicalSport.pl, firma udostępniła urządzenie NORMATEC Recovery do presoterapii przerywanej na testy dla naszych zawodników. "Świetny sprzęt, najlepsze co może spotkać osobę, która z tego korzysta po ciężkim meczu czy treningu. Polecam każdemu" - mówi Łukasz Koziura, libero naszej drużyny.

Data publikacji: 2019-01-30

Dzisiejszego wieczora rozegramy zaległy mecz 19. kolejki I ligi, w którym zmierzymy się we Wrześni z APP Krispolem.

Data publikacji: 2019-01-27

Dwóch porażek doznali nasi siatkarze w sobotnich meczach I i II ligi. Pierwszoligowcy po czterech setach ulegli w Nysie miejscowej Stali, z kolei zawodnicy Daniela Wolnego na sucho przegrali z Volley Rybnik.

Data publikacji: 2019-01-25

Porozmawialiśmy z Jarosławem Macionczykiem o ostatnim meczu z Jastrzębskim Węglem. Tematem rozmowy była także forma fizyczna i sportowa zespołu oraz najbliższy mecz bielszczan - ze Stalą Nysa w najbliższą sobotę.

Data publikacji: 2019-01-24

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ćwierćfinałowego meczu BBTS Bielsko-Biała z Jastrzębskim Węglem. Statuetkę MVP wręczył pan Andrzej Konieczny - członek zarządu Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała i były siatkarz BBTS a także inicjator Klubu Seniora BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-01-23

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pomeczowej trenera Pawła Gradowskiego, który podsumował dzisiejszy mecz z Jastrzębskim Węglem.

Data publikacji: 2019-01-23

22 stycznia 1979 roku w Wodzisławiu Śląskim urodził się Jarosław Macionczyk. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszego kapitana szczególne życzenia urodzinowe, które złożyli byli szkoleniowcy, koledzy z boiska, kibice i działacze BBTS.

Data publikacji: 2019-01-23

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski ulegliśmy w trzech setach trzeciej drużynie Plusligi - Jastrzębskiemu Węglowi. Gości do zwycięstwa poprowadził francuski przyjmujący Julien Lyneel, wybrany MVP spotkania.

Data publikacji: 2019-01-22

Nie tak dawno informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na rzecz Bruno Kreboka, wnuka związanych z naszym klubem  Wiktora Kreboka. Bruno, by uniknąć amputacji nóżek musi przejść niezwykle skomplikowaną operację, która możliwa jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony