Aktualności

Data publikacji: 2022-03-21, autor: Klaudia Piwowarczyk

W niedzielne popołudnie w hali pod Dębowcem gospodarze podjęli drużynę ZAKSY Strzelce Opolskie. Podopieczni Harrego Brokkinga wygrali mecz po czterosetowym pojedynku, czym zrewanżowali się gościom za porażkę poniesioną na ich terenie. - Oczywiście, cieszymy się z rewanżu po nieudanym meczu wyjazdowym z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Liczą się dla nas zdobyte trzy punkty, więc tak, jesteśmy usatysfakcjonowani – mówił po meczu Wojciech Siek, środkowy naszej drużyny.

 

Data publikacji: 2022-03-15, autor: Monika Brokking

Po bardzo dobrym meczu nasi siatkarze pokonali - w sobotnie popołudnie - AZS AGH Kraków tym samym umacniając się na pozycji lidera tabeli Tauron 1.Ligi.  – Byliśmy skuteczni praktycznie w każdym elemencie. Udało nam się wykonać założony wcześniej plan w 100% - mówi przyjmujący BBTS Bielsko-Biała, Bartosz Pietruczuk.

Data publikacji: 2022-03-09, autor: Klaudia Piwowarczyk

W miniony czwartek w hali pod Dębowcem BBTS Bielsko-Biała podjął zespół z Tomaszowa Mazowieckiego. Podopieczni Bartłomieja Rebzdy tanio skóry nie sprzedali, bo o wyniku zadecydował piąty set, w którym to gospodarze odnieśli zwycięstwo. - Oczywiście, że nie było łatwo. Zespół z Tomaszowa prezentował wysoki poziom, szczególnie w grze defensywnej. Widać było, że są dobrze przygotowani do tego meczu w szczególności w systemie blok-obrona. Bardzo dużo piłek podbijali, a nam ciężko było dobić się do boiska – mówił w rozmowie z klubem Mateusz Zawalski, środkowy naszego zespołu.

Data publikacji: 2022-02-28, autor: Monika Brokking

Solidarni z Ukrainą, solidarni z rodakami naszego kapitana Siergieja Kapelusa przyłączamy się do jego apelu o finansowe wsparcie armii ukraińskiej!

Data publikacji: 2022-02-25, autor: Maciej Kaliciński

Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki S.A. w dniu 10 lutego 2022 podjął decyzję o przyspieszeniu startu fazy Play-off rozgrywek TAURON 1. ligi. W związku z tym mecze 29. i 30. kolejki zostaną rozegrane w innych terminach. Dla naszego zespołu będą to mecze wyjazdowe w Warszawie i Będzinie.

Data publikacji: 2022-02-12, autor: Klaudia Piwowarczyk

W czwartkowe popołudnie w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej gospodarze podjęli drużynę KPS-u Siedlce. Pojedynek zakończył się w trzech setach, a z triumfu cieszyli się podopieczni Harrego Brokkinga. - Trzeba oddać zespołowi z Siedlec, że do końca nie darowali nam dwóch setów bez walki. Nasza drużyna musiała stawiać opór, co nie było łatwe. Na szczęście byliśmy na to przygotowani i to pomogło nam w końcowym rozrachunku święcić sukces w tym meczu – mówi w rozmowie z klubem MVP meczu, atakujący Jake Hanes.

Data publikacji: 2022-02-02, autor: Monika Brokking

W momencie, gdy tylko dowiedziałem się, że ze strony klubów z Bielska-Białej i Częstochowy jest obopólna zgoda na mój transfer postanowiłem, że chcę podjąć się tego wyzwania. Tak więc z mojej strony decyzja zapadła bardzo szybko – mówi Mateusz Zawalski, nowy zawodnik BBTS Bielsko-Biała, który zastąpił w zespole na pozycji środkowego bloku Bartosza Cedzyńskiego.

Data publikacji: 2022-02-02, autor: Klaudia Piwowarczyk

Pierwsza porażka gospodarzy w ligowych rozgrywkach w hali pod Dębowcem stała się faktem. W ostatni weekend stycznia nasza drużyna podejmowała zespół Exact Systems Norwid Częstochowa, z którym ostatecznie przegrała w trzech setach. - Zagraliśmy najsłabiej. Drużyna z Częstochowy rozegrała dobre spotkanie, konsekwentnie robiła swoje, a my nie mogliśmy się podnieść – mówi w rozmowie z klubem Paweł Gryc, atakujący naszej drużyny.

Data publikacji: 2022-01-26, autor: Monika Brokking

Mecz we Wrocławiu przysporzył wielu emocji i zarazem wielu nerwów. Do rozstrzygnięcia potrzebne było aż pięć setów. Ostatecznie jednak to nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa i wrócił do Bielska-Białej z dwoma bardzo cenny punktami. – Nie nastawialiśmy się na to, że będzie to krótki i gładki mecz. Wręcz przeciwnie – mówi wybrany MVP spotkania, Adrian Hunek.

Data publikacji: 2022-01-18, autor: Klaudia Piwowarczyk

BKS Visła Proline Bydgoszcz pokonana! Nasz zespół po czterosetowym pojedynku dopisał do tabeli trzy punkty, ale nie obeszło się bez perturbacji, które w trzeciej odsłonie meczu miały miejsce w hali pod Dębowcem. - To falowanie towarzyszy nam od początku sezonu, o ile nie dużo wcześniej… Nie wiem czy potrafimy to wyeliminować. Są sytuacje, gdzie tracimy nawet i dziewięć oczek z rzędu, jak miało to miejsce w tym spotkaniu i to jest niedopuszczalne. Jednak to wszystko jest w naszych głowach – mówi w rozmowie z klubem przyjmujący naszej ekipy, Tomasz Piotrowski.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony