Aktualności

Data publikacji: 2018-04-01

Zapraszamy do obejrzenia skrótu naszego meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle:

Data publikacji: 2018-03-31

W 28. kolejce graliśmy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W dwóch setach bielszczanie nie wykorzystali piłek meczowych i ponieśli pierwszą w sezonie porażkę w trzech setach na własnym parkiecie.

Data publikacji: 2018-03-31

Informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na najbliższe mecze BBTS w Hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2018-03-31

Przed meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zapytaliśmy naszego przyjmującego Piotra Łukasika o dyspozycję zespołu i komentarz dotyczący sytuacji w tabeli.

Data publikacji: 2018-03-27

Zawsze rywala szanujemy, ale też nie czujemy jakiegoś strachu. Skupiamy się na swojej grze, na tym jakie założenia taktyczne mamy zrealizować. Podejdziemy do tych rywali z podniesioną głową, zamiarem rozegrania dobrych meczów i ich wygrania - mówi przed meczami z czołówką tabeli Paweł Gradowski.

Data publikacji: 2018-03-25

W pierwszym meczu fazy play-off zawodnicy BBTS II Bielsko-Biała ulegli drużynie ZAKSY Strzelce Opolskie 2:3. Bielszczanie zagrali bardzo dobre zawody i postawili się faworyzowanym rywalom, którym dwukrotnie ulegli w sezonie zasadniczym.

 

 

Data publikacji: 2018-03-23

W sobotę kolejna edycja akcji Torba za surowce! Oprócz designerskiej torby w Wasze ręce mogą trafić vouchery na mecz z Mistrzem Polski - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle!

Data publikacji: 2018-03-23

W weekend nasi siatkarze ładują akumulatory przed pozostałymi czterema meczami w fazie zasadnieczej Plusligi.

Data publikacji: 2018-03-21

Poznaliśmy datę pierwszego meczu fazy play-off, w którym siatkarze BBTS II Bielsko-Biała zmierzą się z drużyną ZAKSY Strzelce Opolskie.

Data publikacji: 2018-03-20

Bielszczanie w piątek ulegli w hali pod Dębowcem drużynie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. W szeregach drużyny rywali zagrał jednak nieuprawniony zawodnik - Marcin Ernastowicz - i wynik meczu został zweryfikowany jako walkower dla BBTS.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony