Aktualności

Data publikacji: 2019-03-01

Już jutro nasi siatkarze rozegrają trzeci mecz w obecnym sezonie z drużyną Ślepska Suwałki. Będzie to rewanżowe spotkanie w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. W listopadzie w Suwałkach górą byli bielszczanie, którzy w telewizyjnym meczu pokonali Ślepsk w czterech setach.

Data publikacji: 2019-02-23

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu z UKS Mickiewicz Kluczbork. Statuetkę MVP wręczył Rafał Ryplewicz, radny Rady Miejskiej Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-23

W meczu 26. kolejki I ligi mężczyzn nasi siatkarze pokonali w hali pod Dębowcem beniaminka rozgrywek - UKS Mickiewicz Kluczbork. Bielszczanie dopisali tym samym trzy punkty do ligowej tabeli i awansowali na piąte miejsce.

Data publikacji: 2019-02-21

Przed bielskimi siatkarzami mecze decydujące o końcowej klasyfikacji przed fazą play-off. Bielszczanie oba spotkania rozegrają przed własną publicznością i wciąż mają szansę nawet na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli.

Data publikacji: 2019-02-16

W meczu 25. kolejki I ligi mężczyzn odnieśliśmy zwycięstwo z STS Olimpią Sulęcin, było to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu bez straty seta.

Data publikacji: 2019-02-15

Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze trzy mecze. W 25. serii gier bielszczanie zagrają na wyjeździe z drużyną STS Olimpii Sulęcin. W pierwszym meczu obu drużyn bez straty seta zwyciężył BBTS a MVP tamtego spotkania został nasz przyjmujący, Rosjanin Fedor Suchacki.

Data publikacji: 2019-02-07

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce.

Data publikacji: 2019-02-07

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnego wygranego przez BBTS meczu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Tomasz Piotrowski, który otrzymał statuetkę z rąk komisarza Polskiej Ligi Siatkówki, pana Janusza Kapki.

Data publikacji: 2019-02-07

W meczu otwierającym 24. kolejkę I ligi mężczyzn pokonaliśmy bez straty seta drużynę KPS Siedlce. Bielszczanie dominowali na parkiecie przez cały mecz, prezentując wysoki poziom gry w polu serwisowym. Dobre zawody rozegrali skrzydłowi - Oleg Krikun zdobył 15 punktów, natomiast Tomasz Piotrowski 13. To właśnie bielszczanina wybrano graczem meczu.

Data publikacji: 2019-02-06

W 24. kolejce I ligi bielszczanie podejmą w Hali pod Dębowcem drużynę KPS Siedlce. Goście zajmują obecnie ósmą pozycję, ostatnią premiowaną awansem do fazy play-off.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony