Aktualności

Data publikacji: 2019-02-05

W ostatnim meczu rundy zasadniczej nasi drugoligowcy ulegli wiceliderowi tabeli - ZAKSie Strzelce Opolskie 2:3.

Data publikacji: 2019-02-03

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego przez BBTS meczu z Exact Systems Norwid Częstochowa. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu - został nim Oleg Krikun - wręczył pan Adam Ruśniak, zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-02

W 23. kolejce pokonaliśmy wyżej klasyfikowaną drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Bielszczanie rozpoczęli mecz w nieco innym zestawieniu niż w ostatnich meczach. Trener Paweł Gradowski dał odpocząć Jarosławowi Macionczykowi, Bartoszowi Buniakowi, Fedorowi Suchackiemu i Łukaszowi Koziurze. W ich miejsce desygnował na parkiet Wiktora Nowaka, Sebastiana Adamczyka, wracającego po kontuzji Bartosza Firszta i Kajetana Marka.

Data publikacji: 2019-02-02

Przed bielszczanami ósmy mecz w 2019 roku, tym razem nasi zawodnicy podejmą w hali pod Dębowcem drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa.

Data publikacji: 2019-01-30

Bielszczanie nie zdołali przelamać się we Wrześni, gdzie ulegli w czterech setach drużynie APP Krispol. Zawodnicy Pawła Gradowskiego tylko w czwartej partii narzucili swój rytm gry.W czwartyn secie walka punkt za punkt trwała mniej więcej do połowy seta, później miejscowi włączyli wyższy bieg i odnieśli drugie zwycięstwo nad BBTS w sezonie.

Data publikacji: 2019-01-30

Specjalne podziękowania dla MedicalSport.pl, firma udostępniła urządzenie NORMATEC Recovery do presoterapii przerywanej na testy dla naszych zawodników. "Świetny sprzęt, najlepsze co może spotkać osobę, która z tego korzysta po ciężkim meczu czy treningu. Polecam każdemu" - mówi Łukasz Koziura, libero naszej drużyny.

Data publikacji: 2019-01-30

Dzisiejszego wieczora rozegramy zaległy mecz 19. kolejki I ligi, w którym zmierzymy się we Wrześni z APP Krispolem.

Data publikacji: 2019-01-27

Dwóch porażek doznali nasi siatkarze w sobotnich meczach I i II ligi. Pierwszoligowcy po czterech setach ulegli w Nysie miejscowej Stali, z kolei zawodnicy Daniela Wolnego na sucho przegrali z Volley Rybnik.

Data publikacji: 2019-01-25

Porozmawialiśmy z Jarosławem Macionczykiem o ostatnim meczu z Jastrzębskim Węglem. Tematem rozmowy była także forma fizyczna i sportowa zespołu oraz najbliższy mecz bielszczan - ze Stalą Nysa w najbliższą sobotę.

Data publikacji: 2019-01-24

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ćwierćfinałowego meczu BBTS Bielsko-Biała z Jastrzębskim Węglem. Statuetkę MVP wręczył pan Andrzej Konieczny - członek zarządu Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała i były siatkarz BBTS a także inicjator Klubu Seniora BBTS Bielsko-Biała.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony