Aktualności

Data publikacji: 2019-01-16, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj nasi siatkarze zagrają w IV rundzie Pucharu Polski w Suwałkach z miejscowym Ślepskiem. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału rozgrywek i mecz z Jastrzębskim Węglem we własnej hali.

Data publikacji: 2019-01-13, autor: Maciej Kaliciński

Po zwycięskim meczu w Tomaszowie Mazowieckim poprosiliśmy Olka Krikuna i Wojciecha Gradowskiego o kilka słów podsumowania tego widowiska.

Data publikacji: 2019-01-12, autor: Maciej Kaliciński

Pełna rehabilitacja naszych siatkarzy! W 18. kolejce I ligi pokonali drużynę lidera tabeli - Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Data publikacji: 2019-01-11, autor: Maciej Kaliciński

Po ubiegłotygodniowej porażce w pierwszym meczu po przerwie świąteczno-noworocznej bielszczanie jadą do Tomaszowa Mazowieckiego by przełamać się po dwóch przegranych z rzędu.

Data publikacji: 2019-01-08, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj w siedzibie Polskiej Ligi Siatkówki odbyło się losowanie Pucharu Polski. Jeśli bielszczanie w 1/8 pokonają Ślepsk Suwałki to w ćwierćfinale podejmą zespół Jastrzębskiego Węgla.

Data publikacji: 2019-01-05, autor: Maciej Kaliciński

Za nami pierwszy mecz w 2019 roku, bielszczanie ulegli częstochowskim akademikom notując pierwszą porażkę w trzech setach w obecnych rozgrywkach.

Data publikacji: 2019-01-04, autor: Maciej Kaliciński

Nowy rok nasi siatkarze rozpoczynają bardzo intensywnie - w styczniu czeka ich co najmniej sześć meczów. Pierwszy z nich już jutro rozegramy w Częstochowie.

Data publikacji: 2018-12-24, autor: Maciej Kaliciński

Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne!

Data publikacji: 2018-12-22, autor: Maciej Kaliciński

W 16. kolejce I ligi mężczyzn nasi siatkarze stoczyli pięciosetowy bój we Wrocławiu. Po dwóch setach przegrywali 0:2, ale potrafili się podnieść i doprowadzić do tie-breaka. W nim okazali się jednak o dwa małe oczka słabsi i musieli po raz drugi w sezonie doznać porażki z gwardzistami.

Data publikacji: 2018-12-18, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z Buskowianką Kielce. Statuetkę dla MVP meczu - Jarosławowi Macionczykowi - wręczył Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - pan Karol Markowski

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony