Aktualności

Data publikacji: 2019-03-27, autor: Maciej Kaliciński

Lider klasyfikacji najlepiej punktujących siatkarzy rozgrywek 1. ligi mężczyzn - Oleg Krikun - przedłużył kontrakt z naszym klubem o kolejne dwa lata.

Data publikacji: 2019-03-27, autor: Maciej Kaliciński

Choć sezon ligowy jeszcze się nie skończył to w miniony poniedziałek odbyło się spotkanie prezesów klubów pierwszoligowych z władzami Polskiej Ligi Siatkówki, podczas którego podsumowano pierwszy rok rozgrywek pod egidą PLS.

Data publikacji: 2019-03-24, autor: Maciej Kaliciński

BBTS wygrał pierwszy mecz II rundy fazy play-off w Siedlcach. Bielszczanie - podobnie jak w rundzie zasadniczej - pokonali siedlczan na ich terenie w czterech setach. Najlepszym Zawodnikiem meczu wybrano przyjmującego BBTS, Bartosza Firszta. Rewanżowy mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o 17.00 w hali pod Dębowcem. W razie wygranej KPS decydujący mecz rozegrany zostanie w niedzielę, również przy ul. Karbowej 26.

Data publikacji: 2019-03-24, autor: Maciej Kaliciński

Drugoligowe rezerwy BBTS II Bielsko-Biała pokonały w rywalizacji do trzech zwycięstw zespół Wie-Druk MKS II Będzin i utrzymały się w rozgrywkach.

Data publikacji: 2019-03-21, autor: Maciej Kaliciński

Bielszczanie odpadając w ćwierćfinale rozgrywek o mistrzostwo I ligi mężczyzn nie kończą jeszcze sezonu. Teraz czeka ich rywalizacja o miejsca 5-8.

Data publikacji: 2019-03-21, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu ćwierćfinałowego z drużyną Ślepska Suwałki. Nagrodę MVP wręczył pan Roman Matyja - Radny Rady Miasta Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-03-20, autor: Maciej Kaliciński

W trzecim meczu ćwierćfinałowym rozgrywek I ligi mężczyzn nasi siatkarze ponownie ulegli drużynie Ślepska Suwałki. Tym samym rywalizację wygrali suwalczanie, którzy będą grać o miejsca w czołowej czwórce. Z kolei bielszczanie w dalszej części sezonu będą grać o miejsca 5-8.

Data publikacji: 2019-03-14, autor: Maciej Kaliciński

Podczas meczów I rundy fazy play-off ze Ślepskiem Suwałki w hali pod Dębowcem będziemy "gościć" Puchar zdobyty przez siatkarzy reprezentacji Polski na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata we Włoszech i Bułgarii.

Data publikacji: 2019-03-09, autor: Maciej Kaliciński

W drugim meczu I rundy fazy play-off nasi siatkarze ponownie ulegli drużynie Ślepska Suwałki. Grający po raz pierwszy w sezonie bez Olega Krikuna bielszczanie dzielnie walczyli. Rywalizacja przenosi się do Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-03-08, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiejszym meczem w Suwałkach bielszczanie zainaugurowaIi I rundę fazy play-off I ligi mężczyzn. Obie drużyny stoczyły zacięty bój, z którego zwycięsko wyszli gospodarze.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony