Aktualności

Data publikacji: 2019-03-04, autor: Maciej Kaliciński

To była świetna faza zasadnicza w wykonaniu rosyjskiego atakującego naszej drużyny - Olega Krikuna. Zawodnik jest liderem zespołu Pawła Gradowskiego, jak dotąd wystąpił we wszystkich meczach BBTS w sezonie i zdobył - tylko w ligowych meczach - 491 punktów. To najwięcej spośród wszystkich zawodników grających w lidze.

Data publikacji: 2019-03-04, autor: Maciej Kaliciński

Zakończenie fazy zasadniczej to dobra okazja do podsumowania występów indywidualnych naszych zawodników. Najlepiej punktującym siatkarzem tej części rozgrywek został Oleg Krikun. Bielski atakujący zdobył w niej 491 punktów i wystąpił we wszystkich meczach BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2019-03-04, autor: Maciej Kaliciński

W minioną sobotę zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek I ligi mężczyzn. Nasi siatkarze zagrają w I rundzie fazy play-off ze Ślepskiem Suwałki.

Data publikacji: 2019-03-03, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego meczu ze Ślepskiem Suwałki. Statuetkę dla MVP meczu wręczył pan Piotr Kochowski, radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

Data publikacji: 2019-03-02, autor: Maciej Kaliciński

W ostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu pokonaliśmy po pięciosetowej bitwie drużynę Ślepska Suwałki. Była to trzecia wygrana bielszczan nad tym zespołem, goście będą mieli okazję do rewanżu już w najbliższy piątek. Oba zespoły zmierzą się w I rundzie fazy play-off. 

Data publikacji: 2019-03-01, autor: Maciej Kaliciński

Już jutro nasi siatkarze rozegrają trzeci mecz w obecnym sezonie z drużyną Ślepska Suwałki. Będzie to rewanżowe spotkanie w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej. W listopadzie w Suwałkach górą byli bielszczanie, którzy w telewizyjnym meczu pokonali Ślepsk w czterech setach.

Data publikacji: 2019-02-23, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu z UKS Mickiewicz Kluczbork. Statuetkę MVP wręczył Rafał Ryplewicz, radny Rady Miejskiej Bielska-Białej.

Data publikacji: 2019-02-23, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 26. kolejki I ligi mężczyzn nasi siatkarze pokonali w hali pod Dębowcem beniaminka rozgrywek - UKS Mickiewicz Kluczbork. Bielszczanie dopisali tym samym trzy punkty do ligowej tabeli i awansowali na piąte miejsce.

Data publikacji: 2019-02-21, autor: Maciej Kaliciński

Przed bielskimi siatkarzami mecze decydujące o końcowej klasyfikacji przed fazą play-off. Bielszczanie oba spotkania rozegrają przed własną publicznością i wciąż mają szansę nawet na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli.

Data publikacji: 2019-02-16, autor: Maciej Kaliciński

W meczu 25. kolejki I ligi mężczyzn odnieśliśmy zwycięstwo z STS Olimpią Sulęcin, było to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu bez straty seta.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony