Aktualności

Data publikacji: 2021-07-22, autor: mbrokking

Karczma Rogata, mieszcząca się przy ul. Leszczyńskiej 40, to miejsce wyjątkowe. Miejsce, gdzie tradycja i historia łączą się z teraźniejszością i nowoczesnością. Miejsce, gdzie serwowane jest najlepsze jedzenie w Beskidach. Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Data publikacji: 2021-07-20, autor: mbrokking

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała. Po latach spędzonych na „obczyźnie” Radek wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?

 

Darzę Jarka dużym szacunkiem. Ilość zdobytych przez niego statuetek MVP, czy choćby wygranych meczów świadczy o tym, jak wysokiej klasy jest zawodnikiem. Podejdę do tej rywalizacji z szacunkiem, ale nie ze strachem. Będę walczył o miejsce w wyjściowej szóstce. Jak będzie? Czas pokaże. Jarek zagrał doskonały sezon i słyszałem, że mówi, iż z roku na rok gra coraz lepiej. Tak więc mam chyba się czego obawiać. Mam nadzieję, że będziemy się nawzajem wspierać, uzupełniać zarówno podczas treningów, jak i na meczach - mówi Gil.

 

Radek Gil to także zawodnik, który osiągnął wszystko co tylko możliwe w karierze juniorskiej, sięgając nawet z kolegami po tytuł Mistrzów Świata. - Młodzieżówka była dla mnie super okresem. Wręcz wymarzony czas – dodaje.

 

Nowy rozgrywający BBTS ostatni sezon spędził w Izraelu, grając w drużynie Hapoel Kefar Saba.

Data publikacji: 2021-07-16, autor: kpiwowarczyk

- Prawdą jest, że byliśmy o włos od upragnionego celu. Nikt nam nie zarzuci tego, że nie walczyliśmy do ostatniego gwizdka. Każdy z nas dał tyle, na ile było go stać. Zapominamy o tamtym sezonie i w tym trzeba powtórzyć wszystko raz jeszcze, tylko ze szczęśliwym zakończeniem na naszą korzyść. O swoim wypoczynku w rodzinnych stronach, nastawieniu na nadchodzące rozgrywki plażowe i wizji walki o awans mówi w rozmowie z klubem 25-letni atakujący Paweł Gryc.

Data publikacji: 2021-07-13, autor: Maciej Kaliciński

Na sportową emeryturę jeszcze się nie wybieram – mówi rozgrywające BBTS, Jarosław Macionczyk. - Wszyscy Ci, którzy już mnie tam widzieli muszą jeszcze chwilę poczekać :) Dopóki to co robię będzie mnie cieszyło i sprawiało przyjemność będę grał.

 

Jarosław Macionczyk to klasa sama w sobie. Zawodnik, którego nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zawodnik, który dyryguje bielską orkiestrą. Zawodnik, który jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i w sezonie 2021/2022 znowu podejmuje rękawicę i staje do walki...

Data publikacji: 2021-07-09, autor: mbrokking

Po kilku latach siatkarskich podróży do ekipy BBTS-u Bielsko-Biała dołącza Bartosz Pietruczuk. 28-letni przyjmujący ponownie zagra na zapleczu ekstraklasy, co więcej – wróci niejako w rejony, gdzie przed siedmioma laty w tej klasie rozgrywkowej reprezentował sąsiedni klub z Kęt. Teraz dołącza do drużyny Harrego Brokkinga jako doświadczony gracz, aby walczyć o upragniony awans do PlusLigi. Zapraszamy do lektury wywiadu z naszym nowym zawodnikiem i jednocześnie witamy Bartka na pokładzie!

Data publikacji: 2021-07-06, autor: mbrokking

Jest kapitanem naszej drużyny. Kimś na kogo wszyscy koledzy w zespole, ale także cały sztab szkoleniowy, mogą liczyć w najtrudniejszych i najważniejszych momentach. Kimś kto potrafi, jak nikt inny zmobilizować całą drużynę, dodać jej otuchy i natchnąć do jeszcze większego wysiłku, do podjęcia jeszcze większej walki. Czy to z boiska, czy z kwadratu dla rezerwowych...nie ma znaczenia. Dla niego dobro całego zespołu zawsze jest na pierwszym planie.

 

- Siergiej to typ zawodnika, z którego przykład powinni brać wszyscy inni, młodsi koledzy. Najlepszy kapitan jakiego kiedykolwiek miałem w trenowanym przeze mnie zespole – mówi szkoleniowiec BBTS, Harry Brokking

Data publikacji: 2021-07-03, autor: mbrokking

IX Turniej Trójek Siatkarskich - Memoriał Tomasza Gacka i Zenona Warcholińskiego za nami. Klub Kibica BBTS Bielsko-Biała jak zwykle nie zawiódł. Na co dzień wierni naszemu zespołowi sympatycy po raz kolejny udowodnili, że jak coś robią to na sto procent. W sobotni poranek na terenie kąpieliska BBOSiR w Cygańskim Lesie spotkało się dwanaście zespołów, które zagrały w siatkówkę plażową, aby uczcić pamięć kolegów z sektora.

Data publikacji: 2021-07-02, autor: mbrokking

To będzie wielka niedziela dla Państwa Marek! Już w ten weekend po pandemicznych perturbacjach w końcu w towarzystwie najbliższych zawrą związek małżeński. Pan Młody – Kajetan po ośmiu latach gry w barwach drużyny BBTS Bielsko-Biała opuścił halę pod Dębowcem. Przez cały ten okres u jego boku wiernie wspierała go narzeczona Asia Karelus, która możliwie każdy mecz swojego ukochanego obserwowała z trybun. Państwu Młodym życzymy samych szczęśliwych dni, dużo miłości i spełnienia marzeń! Zapamiętajcie ten dzień na całe życie!
 

Data publikacji: 2021-06-29, autor: mbrokking

Poznaliśmy plan przygotowań naszych siatkarzy do sezonu 2021/2022. Pełną parą ruszą one 2 sierpnia. BBTS rozegra szereg meczów sparingowych, które pozwolą zawodnikom z Bielska przygotować się jak najlepiej do rozgrywek. TAURON 1. Liga zainauguruje sezon 22 września.

Data publikacji: 2021-06-28, autor: mbrokking

W nadchodzącym sezonie barw klubu BBTS Bielsko-Biała bronił będzie 23-letni reprezentant Stanów Zjednoczonych. Atakujący Jake Hanes jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem, którego na tle innych graczy na tej pozycji wyróżniają wyjątkowe parametry fizyczne. Mierzący 213 cm siatkarz poprzedni rok spędził we Francji, a kolejnym wyzwaniem, jakie zdecydował się podjąć jest walka o awans do PlusLigi. O tym, co wyróżnia Jake’a, jak ważny jest dla kadry narodowej i co może dać bielskiej ekipie mówi w specjalnym wywiadzie trener reprezentacji Stanów Zjednoczonych John Speraw.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony