Aktualności

Data publikacji: 2020-01-17

W sobotnie popołudnie bielszczanie wygrali z drużyną APP Krispol Września. MVP meczu wybrany został atakujący BBTS, Oleg Krikun.

Data publikacji: 2020-01-17

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z wypowiedziami Piotra Łukasika, Daniela Wolnego i Adriana Hunka po ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Data publikacji: 2020-01-16

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu z Mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Data publikacji: 2020-01-15

W ćwierćfinałowym Pucharu Polski ulegliśmy Mistrzowi Polski, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle 0:3. MVP spotkania wybrany został włoski przyjmujący drużyny gości, Simone Parodi.

Data publikacji: 2020-01-14

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi jutrzejszego meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle:

Data publikacji: 2020-01-13

Niezmiernie miło nam poinformować, że powstaje Klub biznesu działający przy BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2020-01-12

Byliśmy do tego pojedynku bardzo dobrze przygotowani, pod każdym względem. Chcieliśmy bardzo go wygrać i to się udało. Zwycięstwo dedykujemy naszemu koledze, libero Kajetanowi Markowi - mówi o wygranym meczu w Nysie Daniel Wolny, asystent Harrego Brokkinga. 

Data publikacji: 2020-01-11

W meczu 17. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn bielszczanie pokonali na wyjeździe lidera tabeli, Stal Nysę 3:2. MVP meczu wybrany został rozgrywający BBTS, Jarosław Macionczyk. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka we własnej hali w lidze, dla BBTS dwunaste zwycięstwo z rzędu - łącznie z meczami pucharowymi.

Data publikacji: 2020-01-07

W sobotnim meczu z wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin - bielszczanie odnieśli zywięstwo. Licząc także mecze pucharowe, było to jedenaste zwycięstwo z rzędu bielskiej drużyny.

Data publikacji: 2020-01-05

We wczorajszym meczu nie wystąpił Kajetan Marek. Nasz libero tuż po świętach Bożego Narodzenia udał się do jednego z katowickich szpitali, gdzie w miniony poniedziałek oddał szpik dla swojej Mamy, która zmaga się z chorobą nowotworową.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony