Aktualności

Data publikacji: 2022-01-11, autor: Klaudia Piwowarczyk

W miniony weekend siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała pokonali na własnym boisku drużynę SMS-u PZPS Spała. Mecz zakończył się w trzech setach, niemniej jednak spotkanie nie należało do najłatwiejszych, co zaznaczył w rozmowie z klubem libero naszej drużyny, Bartosz Fijałek. - Wynik 3:0 pokazuje, że spotkanie mogło wydawać się proste, chociaż wcale tak nie było, co można zauważyć chociażby w statystykach pomeczowych. Generalnie, mecze z zespołami drugiej części tabeli przysparzają nam najwięcej kłopotów.

Data publikacji: 2022-01-03, autor: Klaudia Piwowarczyk

Koniec pierwszej rundy rozgrywek Tauron I Ligi dla drużyny BBTS Bielsko-Biała zwieńczył czwartkowy mecz z zespołem AGH Kraków. Podopieczni Harrego Brokkinga pokonali gości w trzech setach, czym jednocześnie umocnili pozycję lidera tabeli. - Dobrze, że spotkanie takie, jak to z AGH Kraków potoczyło się po naszej myśli, bo pierwsza odsłona często definiuje kolejne partie, więc koncentracja na tym etapie jest naprawdę bardzo ważna. Później to „flow” znacznie pomaga w następnych setach – mówi w rozmowie z klubem Jan Lesiuk, przyjmujący bielskiej ekipy.

Data publikacji: 2022-01-02, autor: Monika Brokking

To były pierwsze Święta Bożego Narodzenia poza domem - poza rodzinnym krajem i miastem dla naszego przyjmującego Ryana Coenen’a. Jak je spędził, czy spróbował tradycyjnych, polskich wigilijnych potraw? Rozmawialiśmy także o tym, jak Ryan czuje się w naszym kraju, czy się odnalazł i zaaklimatyzował w Bielsku-Białej. Czy tęskni za Stanami Zjednoczonymi, czy tęskni za domem, rodziną i przyjaciółmi?

Data publikacji: 2021-12-20, autor: Klaudia Piwowarczyk

W sobotnie popołudnie w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej gospodarze podjęli drużynę Legii Warszawa. Podopieczni Mateusza Mielnika musieli uznać wyższość bielszczan, którzy nie pozwolili gościom przedstawić swoich argumentów i zakończyli spotkanie w trzech setach. Mecz w wyjściowej szóstce rozpoczął między innymi Radosław Gil, który wzorowo kreował grę swojego zespołu, czym zasłużył na miano MVP tego starcia.

Czy mecz z Legią Warszawa był jednym z kategorii tych, które zwyczajnie należało wygrać?

Data publikacji: 2021-12-15, autor: Klaudia Piwowarczyk

W najbliższą środę w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej gospodarze podejmą plusligowego rywala, zespół Trefla Gdańsk. Podopieczni Michała Winiarskiego z pewnością będą niełatwym przeciwnikiem. Dla naszego przyjmującego mecz będzie szczególny, bowiem po drugiej tronie siatki pojawią się jego koledzy, z którymi do niedawna trenował w barwach klubu, gdzie rozwijał skrzydła w zawodowej siatkówce. O tym, jak wspomina swoje pierwsze poważne siatkarskie kroki w stolicy Pomorza i jak zapatruje się na ten ciekawy pojedynek mówi w rozmowie z klubem Bartosz Pietruczuk.

Data publikacji: 2021-12-14, autor: Klaudia Piwowarczyk

W miniony weekend BBTS Bielsko-Biała zmierzył się w meczu wyjazdowym z drużyną Krispolu Września. Podopieczni Harrego Brokkinga po czterosetowym starciu pokonali gospodarzy, tym samym dopisując trzy punkty do ligowej tabeli i umacniając pozycję lidera. - Przegraliśmy drugiego seta, gdzie przeciwnik zagrał lepiej niż w pierwszej odsłonie, a my mieliśmy przestój. Na szczęście w następnych partiach byliśmy bardzo konsekwentni i dzięki temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa – mówił po meczu MVP tego spotkania, Wojciech Siek.

Data publikacji: 2021-12-14, autor: Monika Brokking

Ciężkie spotkanie we Wrześni za naszą drużyną. Z trudnego terenu wywozimy trzy niezwykle cenne punkty. Pozostajemy na pozycji lidera i utrzymujemy przewagę trzech punktów nad drugą w tabeli, Polonią Bydgoszcz. Oto co do powiedzenia po zakończonym pojedynku miał MVP, Wojtek Siek, Paweł Gryc oraz Daniel Wolny - drugi trener BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-12-09, autor: Maciej Kaliciński

Ruszyła sprzedaż biletów na pucharowy mecz z plusligową drużyną Trefla Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 22 grudnia o godzinie 18.00 w Hali pod Dębowcem. 

Data publikacji: 2021-11-26, autor: Klaudia Piwowarczyk

Znamy już wyniki losowania par 1/16 finału rozgrywek Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022! Losowanie odbyło się w magazynie „7 strefa”. Nasi zawodnicy podejmą zespół Trefla Gdańsk. Mecz odbędzie się 22 grudnia w hali pod Dębowcem.

Data publikacji: 2021-11-23, autor:

BBTS Bielsko-Biała to jedyny klubu z Tauron 1. Ligi, który może pochwalić się własną aplikacją mobilną na telefon. Powstała ona dzięki współpracy z firmą Da Vinci. Zachęcamy wszystkich kibiców do pobrania naszej aplikacji, dzięki której będziecie mogli być cały czas na bieżąco ze wszystkimi informacjami związanymi z naszym klubem i drużyną.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony