Aktualności

Data publikacji: 2021-04-18

W pierwszym półfinałowym meczu TAURON 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Bydgoszczy BKS Visłę Bydgoszcz w czterech setach. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Tomasz Piotrowski, przyjmujący BBTS. 

Data publikacji: 2021-04-16

Już w niedzielę bielscy siatkarze rozpoczną półfinałową rywalizację w drugiej rundzie play-off z BKS Visłą Bydgoszcz. 

Data publikacji: 2021-04-13

W półfinale TAURON 1. ligi nasz zespoł zmierzy się z BKS Visłą Bydgoszcz. Pierwszy mecz odbędzie się już w najbliższą niedzielę. 

Data publikacji: 2021-04-11

W niedzielny wieczór nasi siatkarze po raz drugi pokonali Polski Cukier Avię Świdnik i zameldowali się w półfinale TAURON 1. ligi. Najlepszym graczem meczu wybrano Olega Krikuna, dla którego jest to druga z rzędu statuetka MVP. 

Data publikacji: 2021-04-11

Przyjmujący BBTS, Luciano Vicentin, otrzymał powołanie do Reprezentacji Argentyny. W piątek Marcelo Mendez podał listę zawodników, którzy wezmą udział m.in. w tegorocznej edycji Ligi Narodów. 

Data publikacji: 2021-04-08

Od zwycięstwa rozpoczęli fazę play-off zawodnicy bielskiego BBTS-u. Bielscy siatkarze pokonali w czwartek drużynę Polskiego Cukru Avii Świdnik 3:1 a najlepszym graczem meczu wybrany został rosyjski atakujący, Oleg Krikun. 

Data publikacji: 2021-04-07

W czwartek pierwszoligowi siatkarze rozpoczną zmagania w I rundzie fazy play-off. Wszystkie mecze będzie można zobaczyć na żywo, bezpłatnie na platformie Ipla TV. 

Data publikacji: 2021-03-31

W ostatnim meczu rundy zasadniczej nasi siatkarze ulegli na wyjeździe drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3. W pierwszej rundzie fazy play-off bielszczanie zmierzą się z drużyną Polskiego Cukru Avii Świdnik. 

Data publikacji: 2021-03-27

W meczu 29. kolejki TAURON 1. ligi. bielscy siatkarze ulegli w Krakowie z drużyną AZS AGH Kraków. BBTS zakończy sezon zasadniczy na trzecim miejscu w ligowej tabeli i w pierwszej rundzie play-off trafi na zespół z szóstej pozycji. 

Data publikacji: 2021-03-26

Runda rewanżowa wkracza w decydującą fazę. W przedostatnim meczu bielszczanie zagrają w Krakowie z miejscowym AZS AGH Kraków. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony