Aktualności

Data publikacji: 2018-12-10, autor: Maciej Kaliciński

Tempo gry naszych pierwszoligowych siatkarzy nie gaśnie. We wtorkowy wieczór bielszczanie zagrają w Lublinie z drużyną LKPS Politechnika Lublin.

Data publikacji: 2018-12-08, autor: Maciej Kaliciński

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od zwycięstwa w trzech setach. W pokonanym polu pozostawiliśmy MCKiS Jaworzno a statuetkę dla MVP meczu odebrał Jarosław Macionczyk.

Data publikacji: 2018-12-05, autor: Maciej Kaliciński

W kończącym pierwszą rundę rozgrywek meczu 13. kolejki bielszczanie ulegli w Kluczborku beniaminkowi rozgrywek  - drużynie UKS Mickiewicz Kluczbork.

Data publikacji: 2018-12-05, autor: Maciej Kaliciński

We wtorkowe popołudnie miało miejsce zebranie sprawozdawczo-wyborcze Towarzystwa Sportowego BBTS Bielsko-Biała, większościowego udziałowca spółki BBTS S.A. Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2018-12-05, autor: Maciej Kaliciński

Ostatni mecz pierwszej rundy rozegrają nasi siatkarze dzisiaj w Kluczborku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 a na naszym fanpage'u Facebook'owym.

Data publikacji: 2018-12-02, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego meczu z STS Olimpią Sulęcin. Statuetkę MVP wręczył były zawodnik BBTS, pan Andrzej Konieczny.

Data publikacji: 2018-12-01, autor: Maciej Kaliciński

Siódme zwycięstwo w sezonie odnieśli siatkarze BBTS Bielsko-Biała w 12. kolejce I ligi mężczyzn. Bielszczanie tym razem pokonali drużynę STS Olimpii Sulęcin.

Data publikacji: 2018-11-30, autor: Maciej Kaliciński

W jutrzejszym meczu nasi siatkarze zagrają w najmocniejszym składzie. Paweł Gradowski ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników.

Data publikacji: 2018-11-27, autor: Maciej Kaliciński

W ostatniej kolejce drugoligowe rezerwy przegrały w Bielsku-Białej z drużyną ZAKSY Strzelce Opolskie. Bielszczanie w ciągu kilku dni zmierzyli się z bardzo silnymi rywalami, dzielnie walcząc na boisku o każdy punkt.

Data publikacji: 2018-11-25, autor: Maciej Kaliciński

W ostatnim meczu 11. kolejki I ligi mężczyzn wygraliśmy w Siedlcach z miejscowym KPS-em.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony