Aktualności

Data publikacji: 2021-06-25, autor: mbrokking

Miniony sezon zespół BBTS-u Bielsko-Biała zwieńczył srebrnym medalem rozgrywek Tauron I Ligi. Ten rezultat, wszystkie dotychczasowe sukcesy i porażki odeszły w niepamięć, a na froncie pojawił się kolejny cel, którym jest nic innego, jak awans do siatkarskiej ekstraklasy. Przed nami ponownie niełatwe zadanie do wykonania i będzie ono możliwe wyłącznie wtedy, kiedy cała drużyna, sztab, zarząd oraz niezastąpieni kibice stworzą jeden monolit.

Data publikacji: 2021-06-24, autor: mbrokking

Tu się poznali, tutaj razem grali...on w BBTS, ona w BKS. Teraz oboje przyjechali do Bielska, by właśnie tutaj powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Slava Tarasov i Dominika Sobolska. wymienią się w sobotę, w Urzędzie Stanu Cywilnego, obrączkami. Zajęci przygotowaniami do ślubu znaleźli chwilę dla nas, by przy kawie opowiedzieć dlaczego zdecydowali się swój wielki dzień przeżyć właśnie na Podbeskidziu oraz zdradzić plany na przyszłość.

 

Młodej Parze życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia i mamy nadzieję, że któregoś dnia zobaczymy ich ponownie grających w barwach bielskich drużyn!

 

Wszystkiego najlepszego Slava i Dominika!!! 

Data publikacji: 2021-06-24, autor: Maciej Kaliciński

Drugim siatkarzem, który będzie występował w barwach BBTS Bielsko-Biała na pozycji libero będzie andrychowianin, Bartosz Fijałek. 17-latek w poprzednim sezonie był uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. 

Data publikacji: 2021-06-22, autor: mbrokking

- Dalej będziemy dobijali się do drzwi Plus Ligi – mówi Mirosław Krysta

 

- Dołączy do nas kolejny kadrowicz, reprezentant kraju. Ma 23 lata, mierzy 213 cm wzrostu, a gra na pozycji atakującego – mówi Prezes BBTS Bielsko-Biała. - Na pewno pojawi się teraz pytanie po co nam trzech atakujących? Wyjaśnię...

 

Kto jeszcze dołączy do drużyny? Prezes BBTS wyjawia ostatnią tajemnicę.

 

Zapraszamy na drugą część rozmowy z Prezesem BBTS Bielsko-Biała. Tym razem rozmawiamy o transferach, planach na sezon 2021/2022 oraz przedstawiamy kolejnego, ostatniego już zawodnika, którego transfer był do tej pory pilnie strzeżoną tajemnicą, którą czas ujawnić...

Data publikacji: 2021-06-22, autor: mbrokking

Osiągnęliśmy tak wiele, ale... niedosyt pozostał - mówi Prezes BBTS, Mirosław Krysta.

Zapraszamy na pierwszą część rozmowy z Prezesem BBTS Bielsko-Biała. Skupimy się w niej na sezonie 2020/2021. Podsumujemy rozgrywki oraz dowiemy się dlaczego naszej drużynie nie udało się zrealizować postawionego przed nią celu, jakim był awans do PlusLigi. - W drugim meczu finału straciliśmy obu przyjmujących. Kontuzji nabawili się Michał Makowski i Tomasz Piotrowski, który doznał urazu stawu skokowego – mówi Mirosław Krysta. - Zaledwie tydzień po zakończeniu play-offów Kajetan Marek przeszedł operację ,w trakcie której okazało się, że tkwił mu w biodrze kawałek odłamanej kości, średnicy niemalże jednego centymetra.

Data publikacji: 2021-06-18, autor: mbrokking

Zabawę czas zacząć. Poznaliśmy terminarz rozgrywania zawodów Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W turnieju, podobnie jak w roku ubiegłym, udział wezmą nasi siatkarze, którzy przygotowania do zmagań na piasku rozpoczną w ostatnich tygodniach lipca, pod bacznym okiem II trenera BBTS Daniela Wolnego. Impreza rozegrana zostanie w Krakowie, w dniach 5-8 sierpnia, a weźmie w niej udział szesnaście drużyn z Plus Ligi oraz z TAURON 1. Ligi W trakcie czterech dni rozegranych zostanie 30 pojedynków, a turniej transmitowany będzie przez stację Polsat Sport. Nieco wcześniej, w lipcu, do rywalizacji przystąpią panie, a areną ich zmagań będzie piaszczyste boisko w Gdańsku. Sponsorem tytularnym rozgrywek po raz kolejny została firma PreZero. W ubiegłym roku zmagania cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem kibiców, więc PLS S.A. i sponsor tytularny postanowili kontynuować współpracę. 

Data publikacji: 2021-06-17, autor: mbrokking

Gramy z naszymi kibicami!

Data publikacji: 2021-06-16, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym BBTS w sezonie 2021/2022 będzie Jan Lesiuk. 25-letni siatkarz w poprzednich rozgrywkach, będąc kapitanem zespołu, bronił barw BAS-u Białystok.

Data publikacji: 2021-06-15, autor: Maciej Kaliciński

Nowym przyjmującym w ekipie BBTS Bielsko-Biała na sezon 2021/2022 będzie Bartosz Pietruczuk. 28-letni siatkarz pochodzi z Nowego Dworu Gdańskiego a w poprzednich rozgrywkach bronił barw eWinner Gwardii Wrocław i plusligowego Trefla Gdańsk.

Data publikacji: 2021-06-09, autor: Maciej Kaliciński

Kolejnym zawodnikiem, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała będzie Kacper Ledwoń. Pochodzący z Jastrzębia-Zdroju libero w poprzednich rozgrywkach grał w MCKiS Jaworzno.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony