Aktualności

Data publikacji: 2021-11-19, autor: Klaudia Piwowarczyk

W środowe popołudnie w hali pod Dębowcem BBTS Bielsko-Biała pokonał w czterech setach MKS Będzin. Bielszczanie niesieni dopingiem licznie zgromadzonych na trybunach kibiców odnieśli zwycięstwo nad wiceliderem tabeli. Teraz czeka ich półtora tygodnia przerwy. – Pierwszy set to zupełnie nie nasza gra. Nie mogliśmy odnaleźć się na boisku, dopiero z czasem zdołaliśmy wejść w swój rytm. Trochę ta nasza gra falowała. Na szczęście mecz skończył się dla nas dobrze i cieszymy się z tej wygranej – mówi w rozmowie z klubem Adrian Hunek, środkowy BBTS-u Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-11-15, autor: Maciej Kaliciński

Informujemy, że mecz 10. kolejki pomiędzy BBTS Bielsko-Biała a AZS AGH Kraków został przełożony. Zmiana wynika z braku dostępności hali. 

Data publikacji: 2021-11-15, autor: Monika Brokking

Zespół z Tomaszowa Mazowieckiego zaskoczył nas przede wszystkim swoją bardzo dobrą grą. U nas zawiodła nieco koncentracja, a być może wkradło się lekkie rozprężenie po kilku łatwo wygranych meczach. Mogło jednak być i tak, że za bardzo zaczęliśmy już skupiać się na spotkaniu z MKS Będzin, zapominając, że pojedynek w Tomaszowie Mazowieckim sam się nie wygra – mówi kapitan BBTS Bielsko-Biała, Siergiej Kapelus.

Data publikacji: 2021-11-11, autor: Klaudia Piwowarczyk

W miniony weekend BBTS Bielsko-Biała ponownie dopisał do ligowej tabeli trzy oczka. Bielszczanie od początku meczu kontrolowali przebieg spotkania, w wyniku czego to właśnie gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. - Udaje się nam podtrzymać dobra passę i niech ona trwa w najlepsze, jak najdłużej! Myślę, że plan na to spotkanie został wykonany w stu procentach i trener może być z nas zadowolony – mówi w rozmowie z naszym klubem Kacper Ledwoń, libero BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-11-02, autor: Monika Brokking

W meczu z KPS Siedlce popełniliśmy trochę więcej błędów własnych niż w poprzednich pojedynkach, co wynikało po trochu z naszej gry, po trochu z bardzo dobrej gry rywali, a po trochu z tej trudnej hali, w której przyszło nam grać - mówi trener BBTS Bielsko-Biała, Harry Brokking.

Data publikacji: 2021-10-27, autor: Klaudia Piwowarczyk

W sobotnie popołudnie w hali pod Dębowcem po raz pierwszy od bardzo dawna było głośno. Popandemiczne otwarcie trybun sprawiło, że pojedynki siatkarskie cieszą się coraz większą frekwencją, co cieszy nie tylko organizatorów meczów, ale i samych aktorów sportowego spektaklu - To naprawdę przyjemny widok, szczególnie tutaj w Bielsku-Białej, gdzie chyba jeszcze tylu kibiców w hali nie widziałem, a sam przyjeżdżałem tutaj niejednokrotnie w roli zawodnika czy kibica. To miła niespodzianka dla oka, ale i ucha – mówi w rozmowie z klubem rozgrywający Radosław Gil.

Data publikacji: 2021-10-19, autor: Monika Brokking

Talent, skromność i pracowitość - cechy dobrego sportowca i cechy, którymi odznacza się Bartek Fijałek - najmłodszy zawodnik w ekipie prowadzonej przez Harrego Brokking'a. Osiemnastolatek niemalże przebojem wdarł się do zespołu i wygląda na to, że zadomowił się w podstawowym składzie drużyny z Bielska-Białej na dobre. Wspólnie z Kacprem Ledwoniem tworzą bardzo zgrany i udany duet na pozycji libero.

Data publikacji: 2021-10-11, autor: Klaudia Piwowarczyk

W piątkowe popołudnie w hali pod Dębowcem BBTS Bielsko-Biała podjął drużynę Chemeko-System Gwardii Wrocław. Po czterech setach w zwycięskich nastrojach boisko opuścili gospodarze. - Osobiście się cieszę, że na samym początku sezonu mamy okazje zagrać mecze przeciwko tak mocnym drużynom jak Wrocław czy wcześniej Bydgoszcz. Są to świetne spotkania pod kątem analizy i wyciagnięcia wniosków na dalszą część sezonu – mówił po meczu Bartosz Pietruczuk, przyjmujący naszej drużyny.

Data publikacji: 2021-10-04, autor: Monika Brokking

Wydaje się oczywistym i takie też powinno być. Seniorzy i juniorzy razem, dwa kluby ściśle ze sobą współpracujące i mające jeden wspólny cel do zrealizowania – promocja oraz rozwój siatkówki na Podbeskidziu. BBTS Bielsko-Biała S.A. i BBTS „Włókniarz” postanowiły zacieśnić współpracę.

Data publikacji: 2021-10-03, autor: Klaudia Piwowarczyk

Są w polskiej siatkówce postacie, które w środowisku poważane są bardziej. Są takie, których sportowy dorobek może zdumiewać. Zdarzają się i takie, które mimo swoich dużych osiągnięć nadal rozwijają się i dzielą bezcennym doświadczeniem z innymi w tym otoczeniu. Choć tak naprawdę robić tego nie muszą. Taką osobą w pełnej krasie jest Jarosław Macionczyk, rozgrywający naszego zespołu. W obszernej rozmowie z klubem opowiada o nieco innej stronie siatkówki, swoim charakterze oraz formie i zakulisowych relacjach w sporcie.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony