Aktualności

Data publikacji: 2020-01-04

W meczu 16. kolejki KRISPOL 1 ligi mężczyzn pokonaliśmy w Lublinie wicelidera tabeli, LUK Politechniką Lublin. MVP meczu wybrany został środkowy BBTS, Bartosz Cedzyński.

Data publikacji: 2020-01-03

Pierwszy mecz w 2020 roku rozegrają już w ten weekend nasi siatkarze, którzy zmierzą się w Lublinie z aktualnym wiceliderem tabeli - LUK Politechniką Lublin.

Data publikacji: 2020-01-02

Jestem wielkim fanem drużyny Ajax Amsterdam. Filozofia klubu i osób w nim pracujących jest prosta - próbują łączyć dwa aspekty: chęć zwycięstw z atrakcyjnym stylem gry. Inicjatywa to słowo klucz. Zawsze należy dążyć do tego, by przejmować inicjatywę. - mówi Harry Brokking, szkoleniowiec BBTS.

Data publikacji: 2019-12-30

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020. W jego wyniku nasza drużyna trafiła na zespół, który będzie liderem tabeli Plusligi po pierwszej rundzie fazy zasadniczej.

Data publikacji: 2019-12-30

W miniony weekend bielscy siatkarze rozegrali dwa sparingi z drużyną aktualnego Mistrza Słowacji - VK OSMOS Prievidza. Słowacki zespół od niedawna prowadzi były bielski szkoleniowiec - Rastio Chudik.

Data publikacji: 2019-12-24

Kierujemy do Was świąteczne życzenia, Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku!

Data publikacji: 2019-12-22

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego wygranego zwycięskiego meczu z AZS AGH Kraków. Nagrodę dla MVP meczu wręczyli komisarz Polskiej Ligi Siatkówki a zarazem były siatkarz BBTS, Albert Semeniuk, Julia Markiel z Klubu Kibica BBTS Bielsko-Biała oraz Piotr Kochowski, bielski radny. Oprócz statuetki, Oleg Krikun otrzymał kosz upominkowy od firmy Lewiatan Sklepy rodzinne z Bielska-Białej i okolic. Po chwili na zdjęcie, atakujący BBTS podziękował kibicom za doping i złożył życzenia świąteczne.

Data publikacji: 2019-12-21

W meczu 15. kolejki KRISPOL 1. ligi, w którym podejmowaliśmy w hali pod Dębowcem drużynę AZS AGH Kraków odnieśliśmy pewne zwycięstwo. MVP meczu wybrany został Oleg Krikun.

Data publikacji: 2019-12-20

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z wczorajszego finału Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi.

Data publikacji: 2019-12-19

BBTS zdobywcą Pucharu Polski KRISPOL 1. ligi mężczyzn! Po pięciosetowym meczu finałowym w Tomaszowie Mazowieckim bielszczanie pokonali Lechię i zdobyli Puchar. MVP spotkania wybrany został kapitan BBTS, Sergiej Kapelus.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony