Aktualności

Data publikacji: 2021-10-01, autor: Monika Brokking

Nad ranem w piątek wróciliśmy z Bydgoszczy, gdzie rozegraliśmy dobre spotkanie przeciwko BKS Visła Proline. Niestety, meczu nie wygraliśmy. Końcówka tie-break’a należała do gospodarzy i w efekcie do Bielska-Białej przywieźliśmy jeden punkt.

Data publikacji: 2021-09-29, autor: Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywki Tauron I Ligi wystartowały! Podopieczni Harrego Brokkinga odnotowali pierwsze, wyjazdowe zwycięstwo. Kolejne starcie czeka ich już w czwartek w Bydgoszczy. - Ciężko pracowaliśmy w zespole na to, aby rozpocząć te rozgrywki tak, jak zakładaliśmy. Nie ukrywam, że z ekscytacją czekałem na otwarcie, bo to dobra weryfikacja dla tego, co zdołaliśmy wypracować – mówi w rozmowie z klubem atakujący, Jake Hanes.

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Monika Brokking

BBTS Bielsko-Biała rozpoczął sezon 2021/2022 z nowym partnerem - o stroje naszych siatkarzy zadba firma Brevito reprezentująca markę Masita.

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Maciej Kaliciński

Jak mówi stare przysłowie „Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”. Kierując się właśnie tą prawdą oraz dobrem BBTS, przedstawiciele władz Klubu Kibica oraz klubu BBTS Bielsko-Biała wypracowali wspólne porozumienie, dzięki któremu spór został zażegnany. 

Data publikacji: 2021-09-27, autor: Monika Brokking

Pierwszy mecz sezonu 2021/2022 zakończył się zwycięstwem BBTS Bielsko-Biała. Nasza drużyna pokonała SMS PZPS Spała 3:1 i zainkasowała pierwsze trzy punkty do ligowej tabeli. - Spodziewaliśmy się trudnego meczu – mówi nasz rozgrywający, Jarosław Macionczyk.

Data publikacji: 2021-09-24, autor: Klaudia Piwowarczyk

- Zdumiewa mnie poziom sportowy, który prezentuje tutejsza liga. Wystarczy spojrzeć na zawodników w naszym zespole, na ich sportowy dorobek. Nasz rozgrywający Jarosław Macionczyk czy przyjmujący Sergiej Kapelus to siatkarze, którzy wiele meczów już rozegrali, a takie doświadczenie przekłada się na prezentowany przez nich poziom. Cieszę się, że mogę się od nich uczyć. Obserwuję ich od niedawna, a już wiem, że wiele z tej znajomości wyciągnę – o siatkówce i aklimatyzacji w Polsce mówi w rozmowie z klubem przyjmujący, Ryan Coenen.

Data publikacji: 2021-09-22, autor: Klaudia Piwowarczyk

Rozgrywki Tauron I Ligi w końcu startują. Podopieczni Harrego Brokkinga w najbliższy piątek zmierzą się z rywalami ze Spały. Za bielszczanami okres przygotowawczy, który w tym roku obfitował w ciekawe sparingi. - Uważam, że takie mecze są potrzebne. Czy było ich dużo czy mało, to już każdy oceni według siebie. Moim zdaniem to się przydaje szczególnie trenerowi, bo ma okazję ku temu, aby dać wszystkim swoim zawodnikom możliwość gry i sprawdzić ich na parkiecie – mówi w rozmowie z naszym klubem kapitan Sergiej Kapelus.

Data publikacji: 2021-09-19, autor: Mirosław Krysta

Drodzy Kibice, Drodzy Sympatycy naszego Klubu,

Do napisania poniższego oświadczenia skłoniła mnie zaistniała sytuacja - związana z nowym herbem BBTS Bielsko-Biała i reakcja, jaką ów herb wywołał w gronie ludzi wywodzących się z Klubu Kibica.

Data publikacji: 2021-09-09, autor: Klaudia Piwowarczyk

W pierwszy wrześniowy weekend 3-4.09.2021r. siatkarze BBTS Bielsko-Biała wzięli udział w turnieju, który odbył się w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Podopieczni Harrego Brokkinga zaprosili do udziału swoich pierwszoligowych rywali: MKS Będzin, KS Norwid Częstochowa oraz eWinner Gwardię Wrocław. Turniej był doskonałą okazją dla wszystkich drużyn do weryfikacji postępów okresu przygotowawczego przed nadchodzącym sezonem, który nieubłaganie się zbliża

Data publikacji: 2021-09-01, autor: Klaudia Piwowarczyk

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, stęsknionych siatkarskich wrażeń kibiców z Bielska-Białej, ale nie tylko. Pierwszy, oficjalny turniej inaugurujący sezon 2021/2022 na Podbeskidziu rozegrany zostanie w dniach 3 i 4 września w hali pod Dębowcem. Do udziału w Góral Cup - Beskidy zaprosiliśmy czołowe drużyny z zaplecza PlusLigi. Swój udział w imprezie potwierdzili: Gwardia Wrocław, Norwid Częstochowa oraz MKS Będzin. Zapraszamy na trybuny! Wstęp bezpłatny!

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony