Aktualności

Data publikacji: 2021-06-08, autor: Maciej Kaliciński

Po raz pierwszy w swojej karierze na boiskach pierwszoligowych będzie występować Radosław Gil. Rozgrywający do tej pory grał w Pluslidze lub za granicą, od nowego sezonu będzie siatkarzem BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-06-07, autor: Maciej Kaliciński

Po ośmiu sezonach gry w barwach BBTS Bielsko-Biała na zmianę otoczenia zdecydował się libero Kajetan Marek. Popularny Kajo był rozgrywającym zespołu BBTS w rozgrywkach Młodej Ligi, później zmienił pozycję, trafił do pierwszego zespołu, w którym rozegrał 102 ligowe mecze. Dzisiaj ten licznik zatrzymuje się, ale nie wykluczone, że w przyszłości zacznie bić na nowo.

Data publikacji: 2021-05-31, autor: Maciej Kaliciński

Po sezonie rozgrywkowym nadszedł czas budowy nowego zespołu, który będzie reprezentował barwy BBTS w kolejnym sezonie. Już wiadomo, że w bielskim zespole dojdzie do roszad personalnych. 

Data publikacji: 2021-05-06, autor: Maciej Kaliciński

W czwartkowy wieczór nasi siatkarze przegrali trzeci mecz finałowy z LUK Politechniką Lublin. Tym samym BBTS został wicemistrzem TAURON 1. ligi w sezonie 2020/2021. 

Data publikacji: 2021-05-02, autor: Maciej Kaliciński

W drugim mecz finałowym siatkarze BBTS Bielsko-Biała ulegli LUK Politechnice Lublin 2:3. Najlepszym graczem meczu wybrany został atakujący gości, Jakub Ziobrowski. 

Data publikacji: 2021-04-29, autor: Maciej Kaliciński

Bielscy siatkarze przegrali pierwszy mecz finałowy z LUK Politechniką Lublin 0:3. Drugie finałowe starcie już w najbliższą niedzielę w Hali pod Dębowcem. 

Data publikacji: 2021-04-29, autor: Maciej Kaliciński

Zapraszamy do obejrzenia materiału z ostatniego treningu BBTS Bielsko-Biała w hali pod Dębowcem. O przedmeczowe wypowiedzi poprosiliśmy trenera Harrego Brokkinga i środkowego Bartka Cedzyńskiego. 

Data publikacji: 2021-04-26, autor: Maciej Kaliciński

Już w najbliższy czwartek BBTS Bielsko-Biała rozpocznie rywalizacje w finale TAURON 1. ligi. Podejemy terminy meczów finałowych.

Data publikacji: 2021-04-22, autor: Maciej Kaliciński

Siatkarze BBTS Bielsko-Biała awansowali do finału TAURON 1. ligi. Bielszczanie po zaciętym pięciosetowym meczu pokonali BKS Visłę Bydgoszcz. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Oleg Krikun. 

Data publikacji: 2021-04-18, autor: Maciej Kaliciński

W pierwszym półfinałowym meczu TAURON 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Bydgoszczy BKS Visłę Bydgoszcz w czterech setach. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Tomasz Piotrowski, przyjmujący BBTS. 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony