Aktualności

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zbudowany na środku siatki fundament w ekipie BBTS Bielsko-Biała pozostaje na kolejny sezon w niezmienionym składzie. Wśród czworga zawodników ponownie znalazł się Bartłomiej Oniszk, dla którego będzie to już czwarty rok w zespole z Podbeskidzia. - Niewiele zabrakło abyśmy osiągnęli swój wymarzony cel i awansowali do PlusLigi. Myślę, że niedosyt po ostatnich porażkach przekształcił się u mnie w mobilizację na kolejny sezon i jeszcze większe zaangażowanie w każdy trening i mecz – komentuje nasz środkowy.

Data publikacji: 2021-08-23, autor: Klaudia Piwowarczyk

Okres przygotowawczy do nadchodzącego sezonu ligowego trwa. Siatkarze pod bacznym okiem trenerów Harrego Brokkinga, Daniela Wolnego oraz Patryka Drobika nie zwalniają tempa.

Data publikacji: 2021-08-20, autor: Klaudia Piwowarczyk

Fundament na środku siatki w naszej ekipie pozostał w tym sezonie niezmieniony. W tym gronie znalazł się równiez Wojciech Siek, dla którego nadchodzący sezon jest kolejną okazją do osiągniecia upragnionego awansu, tym razem w barwach rodzimego klubu. - Jak najbardziej stać nas na powrót do elity i może w końcu w tym sezonie postawimy kropkę nad „i”. Przecież nie brakuje nam niczego, aby awansować – mówi środkowy. Wspomina również o swoich wakacjach, końcówce minionych rozgrywek i zdradza, dlaczego BBTS Bielsko-Biała jest bliski jego sercu.

Data publikacji: 2021-08-17, autor: Klaudia Piwowarczyk

Zwiedził w swoim życiu wiele różnych zakątków świata. Poznał różne kultury i ludzi, z którymi tworzył monolity. Konfrontował się z wyzwaniami i oczekiwaniami swoich przełożonych. Dostał wiele szans, które wykorzystał w pełni, ale i wiele takich, z których wyciągał cenne lekcje. Kieruje się zasadą, aby niczego w życiu nie żałować i żyć z dnia na dzień. Jego charakter to mieszanka, ale czy wybuchowa? Zapraszamy do lektury wywiadu z pierwszym szkoleniowcem naszego zespołu – Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2021-08-13, autor: Klaudia Piwowarczyk

– Wiem, że oczekiwania w klubie zarówno wśród kibiców, jak i działaczy są bardzo duże. Dla mnie to olbrzymia przygoda i zamierzam się nią cieszyć, każdą jej chwilą. Presja nie działa na mnie deprymująco - wręcz przeciwnie. Więcej presji równa się lepsza koncentracja i więcej zabawy. Lubię się odnajdywać w trudnych sytuacjach. Właśnie wtedy mam największy „fun”. Zazwyczaj pod presją gram lepiej - mówi nowy atakujący BBTS Bielsko-Biała.

Data publikacji: 2021-08-10, autor: Klaudia Piwowarczyk

Kolejny sezon BBTS-u Bielsko-Biała w Tauron I Lidze i jednocześnie kolejny rok Tomasza Piotrowskiego w ekipie Harrego Brokkinga. Przyjmujący zdecydował się ponownie reprezentować barwy drużyny z Podbeskidzia. Dla 24-latka będzie to już szósty rok pod Dębowcem. O zaletach klubu, nie do końca przyjemnych wspomnieniach z ubiegłorocznego sezonu i planach na nadchodzący rok opowiedział nasz zawodnik.

Data publikacji: 2021-08-08, autor: Klaudia Piwowarczyk

Kolejna edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki dla naszego zespołu już się zakończyła. Reprezentanci BBTS-u pożegnali się z turniejem po porażce z wicemistrzem Polski Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. - Myślę, że nasza gra mogła się podobać, a sam wynik również był w miarę satysfakcjonujący. Z drugiej jednak strony pozostaje niedosyt – komentuje przyjmujący naszej drużyny Bartosz Pietruczuk. Zawodnik z przyczyn zdrowotnych nie wziął udziału w starciu z kędzierzynianami, niemniej jednak dolegliwości nie przeszkodzą mu w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu.

Data publikacji: 2021-08-06, autor: Klaudia Piwowarczyk

- W pewnym momencie wydawało mi się, że te warunki powoli się stabilizują i w trakcie meczu będą nam już sprzyjały, niemniej jednak z sekundy na sekundę coraz bardziej padało. W moim odczuciu piłka była niczym piłka lekarska (śmiech) i trzeba było włożyć znacznie więcej siły, żeby ją nawet z miejsca przebić na drugą stronę siatki – mówił po meczu z PGE Skrą Bełchatów przyjmujący naszego zespołu.

Data publikacji: 2021-08-04, autor: Monika Brokking

Po czterech latach spędzonych w Bielsku-Białej Oleg Krikun przenosi się do Arki Tempo Chełm, by zagwarantować miejscowej drużynie awans do TAURON 1.Ligi. - Zdecydowałem, że przeprowadzka do Chełma będzie w tym momencie najlepszym krokiem dla mnie – mówi Krikun. - Nie wyjeżdżam jednak dzisiaj stąd raz na zawsze. To nie jest koniec. Może wrócę. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Data publikacji: 2021-08-02, autor: Monika Brokking

To będzie już trzeci z rzędu sezon Adriana Hunka w BBTS Bielsko-Biała. Nasz środkowy spełnia tym samym powoli swoje plany i marzenia o zapuszczeniu korzeni właśnie na Podbeskidziu. - Można powiedzieć, że spełniło się marzenie moje i Justyny. Gdy grałem tutaj pierwszy raz czternaście lat temu postanowiliśmy, że kiedyś tu wrócimy, że jeżeli będziemy mieli osiedlić się gdzieś na stałe, to będzie to właśnie Bielsko-Biała – mówi Hunek.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony