Aktualności

Data publikacji: 2019-11-23

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli bielscy siatkarze, którzy w meczu 11. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn pokonali w czterech setach MCKiS Jaworzno. Najlepszym graczem meczu wybrano kapitana BBTS, Sergieja Kapelusa.

Data publikacji: 2019-11-20

W dzisiejszym meczu 2. rundy Pucharu Polski bielszczanie pokonali bez straty seta zespół wicelidera tabeli - LUK Politechnikę Lublin. To oznacza, że w najbliższą środę ponownie podejmą w Hali pod Dębowcem zespół Exact Systems Norwid Częstochowa (18.00).

Data publikacji: 2019-11-19

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Bartka Cedzyńskiego, MVP ostatniego zwycięskiego meczu naszej drużyny. Cedzyn zapowiada też jutrzejszy mecz z LUK Politechniką Lublin w ramach 2. rundy Pucharu Polski, jest też parę słów odnośnie współpracy z trenerem Harrym Brokkingiem.

Data publikacji: 2019-11-16

W dziesiątej kolejce KRISPOL 1.ligi mężczyzn nasi siatkarze stoczyli długi, pięcosetowy bój we Wrocławiu. Podopieczni Harrego Brokkinga pokonali KFC Gwardię Wrocław i odnieśli piąte zwycięstwo w lidze.

Data publikacji: 2019-11-14

W dziesiątej kolejce rozgrywek KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasi siatkarze zagrają we Wrocławiu. Zgodnie z terminarzem mecz z Gwardią powinniśmy rozegrać w Bielsku-Białej, ale z uwagi na Targi Eko Styl dokonaliśmy zamiany gospodarza.

Data publikacji: 2019-11-13

W środę 13 listopada rozegrane zostaną trzy mecze II rundy Pucharu Polski. Nasz mecz na prośbę organizatora, czyli LUK Politechniki Lublin, został przełożony na kolejną środę.

Data publikacji: 2019-11-09

W 9. kolejce KRISPOL 1. ligi mężczyzn nasz zespół przegrał w Siedlcach z miejscowym KPS-em 0:3.

Data publikacji: 2019-11-09

W dzisiejszym meczu 9. kolejki KRISPOL 1. ligi mężczyzn zagramy w Siedlcach z miejscowym KPS-em. Pozycja Siedlec w tabeli nie odzwierciedla w żaden sposób potencjału, jaki ten zespół posiada, w związku z czym musimy być czujni od pierwszej do ostatniej akcji - mówi Daniel Wolny, który pozostanie w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu.

Data publikacji: 2019-11-07

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy kolejną umowę o współpracy - oficjalnym Partnerem Technicznym naszego klubu została bielska firma iCOD.pl.

Data publikacji: 2019-11-06

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wygranego meczu z Exact Systems Norwid Częstochowa.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony