Wojciech Siek z nowym kontraktem

Data publikacji: 2017-05-24, autor: Maciej Kaliciński

Nowy kontrakt z naszym klubem podpisał środkowy Wojciech Siek.

 

 

Dla Wojtka będzie to już czwarty sezon w bielskich barwach, do naszego klubu trafił w 2013 roku. W ostatnich rozgrywkach był podstawowym zawodnikiem, nie wystąpił tylko w jednym spotkaniu pomiędzy BBTS a Onico Politechniką Warszawską. Popularny Sieku jest bielszczaninem, mierzy 205 cm wzrostu, urodził się 1 maja 1994 roku. Pod koniec kwietnia wraz z drużyną BBTS występującą w Młodej Lidze zdobył tytuł Młodzieżowego Wicemistrza Polski U-23. Ścieżkę mojej kariery oceniam pozytywnie, cieszę się, że mogę występować BBTS, bo jestem z Bielska i dobrze się tu czuję. Jestem zadowolony, że w poprzednim sezonie trenerzy zaufali mi na tyle bym mógł grać w prawie wszystkich meczach. Na pewno mogło być lepiej, ale zrobię wszystko by grać jeszcze lepiej. W nowym sezonie chciałbym na pewno poprawić wynik drużyny, walczyć w każdym meczu aby było lepiej - komentuje Wojtek Siek.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony