Prezentacja zespołów PlusLigi i II ligi

Data publikacji: 2017-08-28

Do rozpoczęcia rozgrywek w PlusLidze coraz bliżej! Siatkarze BBTS Bielsko-Biała zaprezentują się swoim kibicom podczas oficjalnej prezentacji w Centrum Handlowym Gemini Park Bielsko-Biała. Nie zabraknie wydarzeń dodatkowych: zabaw dla dzieci, konkursów z nagrodami, a także występów artystycznych - podczas prezentacji odbędzie się koncert Aichy. 

 

Prezentacja będzie idealną okazją do spotkania zawodników i trenerów z kibicami. Start prezentacji zaplanowany został na godz. 17:30. Podczas wydarzenia wszyscy obecni będą mogli dowiedzieć się o planach na nadchodzący sezon, a każdy fan będzie miał możliwość zdobycia autografu swojego idola oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej Fotobudce.

 

 

Kibice, którzy będą uczestniczyć w prezentacji zespołu, będą mieli okazję do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących: grach i zabawach z siatkarzami, konkursach z nagrodami, a także występie Aichy - znanej m.in. z występów w finałach programów Must be the Music oraz X Factor.

 

Na godzinę 17:00 zaplanowano konferencję prasową z udziałem mediów. 

 

Zapraszamy w czwartek, 31 sierpnia do strefy eventowej w Gemini Park - sportowych emocji z pewnością nie zabraknie! 

 

Aicha - Joanna Słoniec, od lat pasjonuje się aktorstwem i śpiewem. Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, założycielka i liderka zespołu Aicha Magija. Od ponad dziesięciu lat profesjonalnie związana z muzyką. Ma na koncie współpracę z wieloma uznanymi wykonawcami i producentami, m.in. z DJ Feel-X, Rozbójnik Alibaba (Step Records - Platynowa Płyta). W 2012 roku nakładem wytwórni Siła-Z-Pokoju ukazała się solowa płyta Aichy zatytułowana "Magija". Ważnymi epizodami w karierze artystki są również występy w finałach programów Must be the Music oraz X Factor.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony