Beskidy 2017. Wyniki

Data publikacji: 2017-09-01

W pierwszym dniu Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy 2017 zwycięstwa odnieśli zawodnicy BBTS Bielsko-Biała i GKS Katowice.

 

Mecze półfinałowe:

GKS Katowice - VKP Bystrina SPU Nitra 3:1
(25:16, 26:24, 22:25, 25:20)
Galeria zdjęć z meczu


BBTS Bielsko-Biała - VK Ostrava 3:0 (25:22, 25:16, 25:17)

BBTS: Macionczyk, Gaca, Tarasow, Krikun, Janeczek, Cedzyński oraz Czauderna (libero) Bucki, Peacock, Siek, Łukasik, Marek, Skowroński.

Dodatkowy set: 25:18

Sobota:

g.11.00 o 3. miejsce VK Ostrava - VKP Bystrina SPU Nitra
g.13.00 finał BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice

Bielszczanie odnieśli przekonywujące zwycięstwo w półfinałowym meczu Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy 2017. Podopieczni Rostislava Chudika kontrolowali przebieg gry, w pełni wykorzystując swoje atuty. O krótki komentarz poprosiliśmy szkoleniowca bielskich siatkarzy. To był nasz pierwszy taki oficjalny mecz, było trochę stresu czy też takich sytuacji, w których zawodnicy jeszcze nie znali swoich wzajemnych zachowań. Wprowadziliśmy do gry Harrego Peacocka, który odbył z nami do tej pory jeden trening. Już widać jednak, że jest w stanie szybko znaleźć wspólny język z pozostałymi zawodnikami. Ostrava to piąty zespół czeskiej ligi, grają bardzo dobrze technicznie, dzisiaj nie pozwoliliśmy im przejąć kontroli nad meczem. Graliśmy dobrze zagrywką i wyprowadzaliśmy demolujące ataki, nie dopuścliliśmy ich za bardzo do gry. Jutro zagramy z GKS Katowice, wiadomo, że to jest zespół z naszej ligi i inaczej będzie wyglądała gra. Daliśmy dzisiaj grać w każdym z setów wszystkim zawodnikom. Robimy rotacje, żeby wszyscy mogli poczuć boisko, bo to jest ważne w tym momencie przygotowań, w którym jesteśmy.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony