Gramy o Puchar Rektora

Data publikacji: 2017-09-15, autor: Maciej Kaliciński

W półfinałowym meczu Turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra nasi siatkarze pokonali austriacki zespół HYPO TIROL AlpenVolleys 3:2.

 

Wczoraj o godzinie zagraliśmy w półfinale z drużyną HYPO TIROL AlpenVolleys. Jako zwycięzca tego spotkania BBTS awansował do finału, który zaplanowano na sobotę o godzinie 19.00. Oprócz naszej drużyny i Austriaków, w rozgrywkach bierze udział czeska drużyna Volejbal Brno oraz gospodarze - VKP Bystrina SPU Nitra


1. półfinał VKP Bystrina Nitra - Volejbal Brno 3:2 (26:24,17:25,12:25,25:20,22:20).
2. półfinał BBTS Bielsko-Biała - HYPO TIROL AlpenVolleys 3:2 (21:25, 23:25,25:21,26:24,15:12)
Skład BBTS: Macionczyk, Siek (7), Tarasow (17), Krikun (25), Janeczek (8), Cedzyński (2) oraz Czauderna, Marek (libero) Gaca (6), Bucki (5), Peacock (1), Piotrowski.

 

Cieszymy się, że zespół pozytywnie zareagował na wydarzenia na boisku, dzięki czemu mogliśmy postawić swoje warunki gry i ostatecznie wygrać. Uważam, że ten mecz to była dobra dawka szkoleniowa dla obu drużyn. Dzisiaj bardzo dobrze funkcjonowały u nas skrzydła, co widać po zdobyczach punktowych - Oleg Krikun zdobył 25 punktów, z kolei Wiaczesław Tarasow 17 - komentuje mecz Paweł Gradowski, drugi trener naszej drużyny.

Relacja na żywo na naszym Facebook'u

 

Plan drugiego dnia turnieju:

godzina 16.00 mecz o 3. miejsce: Volejbal Brno - HYPO TIROL AlpenVolleys

godzina 19.00 finał: VKP Bystrina Nitra - BBTS Bielsko-Biała

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony