Astar gra z BBTS

Data publikacji: 2017-10-10, autor: Maciej Kaliciński

Współpraca z firmą Astar trwa od sezonu 2014/2015, przez cały ten okres nasi zawodnicy i sztab szkoleniowy mogli korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego, którego producentem jest bielska firma.
Z dumą wspieramy siatkarzy BBTS Bielsko-Biała. Łączy nas nie tylko miejsce pochodzenia, ale także podobne wartości i wiara w nowoczesne rozwiązania z obszaru fizykoterapii. Jesteśmy pewni, że nasze aparaty pomogą graczom BBTS w utrzymaniu optymalnej dyspozycji. Wspólnie tworzymy nowy standard opieki nad zawodnikami w profesjonalnym klubie sportowym - mówi Jan Czerniawski, brand manager Astar.

 

Z faktu podpisania nowej umowy bardzo zadowolony jest Radosław Krowiak, fizjoterapeuta BBTS. Jestem bardzo szczęśliwy, że nasz gabinet wzbogacił się o tak dobry sprzęt. O jego przydatności bielscy siatkarze mogli się przekonać już w trakcie przygotowań do rozgrywek. Piotr Łukasik na obozie treningowym w Kielnarowej uległ kontuzji łydki. Firma Astar wyposażyła nasz gabinet w nowoczesny sprzęt do fizjoterapii sportowej: laser wysokoenergetyczny POLARIS HP S, falę uderzeniową IMPACTIS M oraz urządzenie wielofunkcyjne ULM. Dzięki dostępności do tego rodzaju zabiegów proces rehabilitacji zawodnika został przyspieszony i mógł wcześniej rozpocząć adaptację do treningu sportowego. Sprzęt firmy ASTAR będzie wykorzystywany nie tylko do leczenia urazów, ale również do eliminacji przeciążeń aparatu ruchu i procesu regeneracji mięśni - dodaje fizjoteraputa BBTS.

 

Ekspozycja reklamowa obejmie umieszczenie logo firmy Astar m.in. na spodenkach meczowych zawodników zespołu Plusligi oraz drużyny drugoligowej.

 

Astar leczy Piotra Łukasika 1485 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1485
Astar leczy Piotra Łukasika 1486 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1486
Astar leczy Piotra Łukasika 1487 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1487
Astar leczy Piotra Łukasika 1488 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1488
Astar leczy Piotra Łukasika 1489 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1489
Astar leczy Piotra Łukasika 1490 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1490
Astar leczy Piotra Łukasika 1491 Ładowanie zdjęcia Astar leczy Piotra Łukasika 1491

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony