Gramy z Czarnymi

Data publikacji: 2017-10-18

W 5. kolejce Plusligi nasi siatkarze zagrają w Radomiu z Cerradem Czarnymi Radom. Początek meczu dzisiaj o godzinie 18.00.

 

Cerrad Czarni Radom to drużyna, z którą w poprzednim sezonie dwukrotnie wygraliśmy - zarówno w Radomiu, jak i w Bielsku-Białej po czterech setach gry. W obecnych rozgrywkach radomianie w czterech meczach odnieśli jedno zwycięstwo - w Będzinie. W pozostałych meczach musieli uznać wyższość rywali (u siebie z GKS Katowice i Espadonem Szczecin oraz na wyjeździe w Kielcach). Czarni czekają na pierwsze zwycięstwo we własnej hali, tak samo jak bielszczanie na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Czarni to silny zespół. Jednak na początku rozgrywek nie pokazali jeszcze pełni swoich możliwości. W meczu z nami będą chcieli zapewne wygrać pierwszy mecz przed własną publicznością. My natomiast skupiamy się na swojej grze i marzą nam się w końcu pierwsze punkty w tym sezonie, bo mimo, że trzykrotnie byliśmy blisko ich zdobycia, to rywale zabierali ze sobą ich komplet - zapowiada Jarosław Macionczyk, rozgrywający BBTS Bielsko-Biała.

 

 

Radomski zespół dokonał kilku zmian w wyjściowej szóstce. Drużynę opuścili podstawowi gracze: atakujący Barłomiej Bołądź, rozgrywający Michał Kędzierski, środkowi David Smith i Emanuel Kohut. W ich miejsce zakontraktowano Michała Filipa (AZS PW), Dejana Vincicia (Halkbank Ankara), Dmytro Teryomenkę (Biełogorie Biełgorod), Norberta Hubera (SMS Spała). Szeregi Wojskowych wzmocnili także: Kamil Kwasowski (BBTS Bielsko-Biała), Kamil Droszyński (Lindemans Aalst) i Jakub Rybicki (SMS Spała). Na ławce szkoleniowej Cerradu kolejny sezon zasiada Robert Prygiel.

 

Relację na żywo z dzisiejszego meczu będzie można posłuchać w Radio WKS

 

Pełny skład Cerradu Czarnych Radom:

1. Dmytro Teryomenko     środkowy
2. Michał Ostrowski     środkowy
3. Jakub Zwiech     środkowy
5. Dejan Vincic     rozgrywający
6. Wojciech Żaliński     przyjmujący
7. Dustin Watten     libero
8. Kacper Wasilewski     libero
9. Jakub Ziobrowski     atakujący
10. Michał Filip    atakujący
11. Kamil Droszyński     rozgrywający
14. Jakub Rybicki     przyjmujący
15. Norbert Huber     środkowy
19. Tomasz Fornal     przyjmujący
20. Kamil Kwasowski    przyjmujący

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony