Sobotnie mecze BBTS

Data publikacji: 2017-11-11

Dwa mecze rozegrają dzisiaj zawodnicy BBTS Bielsko-Biała. W Sosnowcu BBTS zagra z MKS Będzin, z kolei BBTS II podejmie GKS II Katowice w Hali pod Dębowcem.

 

Oba nasze zespoły w ostatnich meczach poniosły porażki. W Pluslidze zawodnicy Rostislava Chudika przegrali z ZAKSĄ w Kędzierzynie-Koźlu 0:3, natomiast podopieczni Daniela Wolnego ulegli w Tychach TKS-owi Tychy, również 0:3.


Dzisiaj dla obu bielskich ekip szansa na przełamanie - już o 14.45 w Sosnowcu bielszczanie zagrają w 9. kolejce Plusligi. Zarówno bielszczanie, jak i będzinianie w ostatnim czasie grają poniżej oczekiwań, choć to MKS w 8 dotychczasowych meczach wygrał trzykrotnie (w Bydgoszczy oraz na własnym parkiecie z ONICO Warszawa i Espadonem Szczecin). W ostatniej kolejce MKS przergał w Kielcach z Dafi Społem 1:3.

 

MKS Będzin w większości utrzymał skład z poprzedniego sezonu, zespół opuścili Krzysztof Rejno, Kyle Russel, Nathan Roberts. W ich miejsce klub pozyskał Bartłomieja Grzechnika, Mateja Koka, wczoraj oficjalnie zaprezentowano przyjmującego ze Słowenii - Jana Klobucara.

 

Do tej pory w historii plusligowych konfrontacji obu zespołów mamy remis - 4 zwycięstwa BBTS i 4 zwycięstwa MKS Będzin. Początek meczu w Sosnowcu o godzinie 14.45 - transmisja na żywo w Polsacie Sport.

 

Pełny skład MKS Będzin w sezonie 2017/2018:
 

1. Marcin Waliński     przyjmujący
2. Dawid Woch     środkowy
4. Łukasz Kozub     rozgrywający
5. Artur Ratajczak     środkowy
6. Jan Klobucar     przyjmujący
7. Mateusz Kowalski     środkowy
8. Jonah Seif     rozgrywający
10. Bartłomiej Grzechnik     środkowy
11. Mateusz Przybyła     środkowy
13. Michał Potera     libero
14. Jakub Peszko     przyjmujący
15. Matej Kok     przyjmujący
16. Rafał Faryna     atakujący
17. Zlatan Yordanov     przyjmujący
18. Szymon Gregorowicz     libero
20. Rafael Araujo Rodrigues     atakujący

 

 

Wieczorem w Hali pod Dębowcem BBTS II Bielsko-Biała zmierzy się z GKS II Katowice. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 - wstęp wolny, zapraszamy!

wykonanie: Webbeskid

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony