Porażka na koniec roku

Data publikacji: 2017-12-17, autor: Maciej Kaliciński

Wyjazdową porażką kończą zmagania ligowe w kalendarzowym roku siatkarze BBTS II Bielsko-Biała.

W sobotnie popołudnie podopieczni Daniela Wolnego i Wojciecha Gradowskiego udali się do Opola, gdzie zmierzyli się z AZS Politechniką Opolską. Gospodarze chcieli zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie, kiedy to z Bielska-Białej wyjechali bez wygranego seta.

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - BBTS II Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 21:25, 25:19, 23:25, 15:9)

Skład BBTS: Kapa, Czerwiński, Woźniak, Skotarek, Piotrowski, Bochenek oraz Jaglarski (libero), Michalec, Lejawa, Polok, Trzaska, Czyż, Madej, Pieszka.

W ligowej tabeli bielszczanie z siódmego miejsca przesunęli się na ósme - na dwa punkty odskoczyli siatkarze Akademii Talentów z Żor. Przed naszymi zawodnikami przerwa świąteczna, kolejny mecz rozegramy w Bielsku-Białej 6 stycznia z MCKiS Jaworzno.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała