Mariusz Gaca: Chcieliśmy dopiąć swego

Data publikacji: 2018-02-28, autor: Maciej Kaliciński

Zwycięstwo odniesione w sobotnie popołudnie dodało zawodnikom BBTS Bielsko-Biała pewności siebie przed najważniejszymi meczami sezonu.

 

W meczu z ONICO Warszawa po dwóch setach to bielszczanie cieszyli się z prowadzenia w meczu. W tyle głowy mieli jednak analogiczną sytuację sprzed tygodnia, kiedy to w Bydgoszczy przegrali 2:3.

 

Po meczu z Bydgoszczą uciekły nam dwa punkty a na pewno zwycięstwo, tamten mecz po przerwie totalnie się odwrócił a my stanęliśmy w miejscu. W meczu z ONICO była identyczna sytuacja - prowadziliśmy 2:0 i powiedzieliśmy sobie w szatni, że tego już nie wypuścimy. Bardzo mobilizowaliśmy się, żeby dopiąć swego. To udało się nie w trzecim, ale w czwartym secie i bardzo jesteśmy z tego zadowoleni. Na nasze konto trafiły trzy punkty a co najważniejsze odnieśliśmy zwycięstwo w bardzo dobrym stylu - mówi Mariusz Gaca, kapitan BBTS.

 

Drużyna Pawła Gradowskiego przerwała serię swoich porażek rozgrywając świetny mecz przeciwko wiceliderowi tabeli.

Podbudowało nas to zwycięstwo, pracujemy dalej na treningach i koncentrujemy się już na kolejnym rywalu. GKS Katowice to trudny przeciwnik, ale zrobimy wszystko, żeby tam wygrać, bo oczywiście myślimy o tabeli i potrzebujemy tych kolejnych zwycięstw. Nie patrzymy na mecze z pierwszej rundy, to już jest historia, którą teraz piszemy na nowo - dodaje kapitan.

 

 

W pierwszej rundzie GKS wygrał w Bielsku-Białej 3:1, bielszczanie mieli wówczas swoje szanse na dobry rezultat, ale finalnie nie zdobyli nawet punktu. Nie ma co patrzeć w tył, nawet ten mecz z Warszawą już usunęliśmy z głów i zaczynamy od zera. Trzeba wyjść na boisko maksymalnie skoncentrowanym - jak będzie w sobotę to zobaczymy na boisku. Jestem pozytywnie nastawiony, bo w naszej drużynie widać ducha walki i potrafimy grać w siatkówkę.

 

Mecz z GKS Katowice rozegrany zostanie w Szopienicach w najbliższą sobotę o godzinie 17.00. Klub kibica organizuje wyjazd na ten mecz - szczegóły pod numerem telefonu 513342454 lub mailem kibice@bbtsbielsko.pl

 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony