Torba za surowce

Data publikacji: 2018-03-23, autor: Maciej Kaliciński

W sobotę kolejna edycja akcji Torba za surowce! Oprócz designerskiej torby w Wasze ręce mogą trafić vouchery na mecz z Mistrzem Polski - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle!

 

Torby znalazły już pierwszych właścicieli podczas tradycyjnego konkursu w trakcie przerwy po drugim secie w meczu z Dafi Społem Kielce.

 

 

Torba za Surowce to akcja organizowana przez Fundację Ekologiczną Arka od kwietnia 2016 roku we współpracy z bielskim ZGO (Zarząd Gospodarki Odpadami) Akcja ma na celu przede wszystkim promowanie PSZOKu czyli Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się obok GEMINI Park. Akcja polega na zbiórce makulatury, szkła i aluminium w zamian za co uczestnicy otrzymują zaprojektowane przez artystów oryginalne torby materiałowe! Przelicznik jest taki: jedną torbę otrzymacie za 20 kg makulatury, 20 opakowań szklanych lub 40 puszek aluminiowych. Ale Torba za surowce to również akcja charytatywna- za pieniądze zarobione na surowcach Fundacja Ekologiczna Arka kupuje dzieciom ze świetlic środowiskowych lub domów dziecka rowery! Tak akcja łączy ekologię i działania społeczne.

 

Termin to 24 marca w godzinach 9.00-17.00 PSZOK róg ulic Leszczyńskiej i Straconki (obok GEMINI)

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony