Przedszkoliada 2018

Data publikacji: 2018-05-16, autor: Maciej Kaliciński

Pomysł piłkarskich turniejów dla przedszkolaków ma już pięć lat i zapisał się w terminarzu bielskich imprez sportowo-rekreacyjnych na stałe.

Prawie 450 przedszkolaków, ponad tysiąc rodziców i najbliższych, entuzjastycznie przeżywających zmagania swoich pociech. Te liczby z poprzedniego turnieju mówią zresztą same za siebie. Niektórzy nie mogą się doczekać. Inni dopytują o szczegóły… więc odpowiadamy.

Jedenasta edycja Przedszkoliady pod hasłem „Wiosna 2018” zostanie zorganizowana  3 czerwca 2018 r. na płycie głównej Stadionu Miejskiego przy ul. Tadeusza Rychlińskiego. Wzorem poprzednich edycji organizatorzy czyli Gmina Bielsko-Biała, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Football Academy, zapraszają Przedszkola do nadsyłania zgłoszeń.

Zainteresowanych rodziców zachęcamy do współpracy  z kierownictwem placówek przedszkolnych w tworzeniu drużyn. Lista uczestniczących zespołów zostanie zamknięta 21 maja i wtedy dokonany będzie podział na grupy,  w których toczyć się będą piłkarskie zmagania o puchary, bo medalami i koszulkami uhonorowani zostaną wszyscy zawodnicy.

Oprócz sportowej rywalizacji najmłodszych, zaplanowane są także atrakcje pozwalające miło spędzić wolny czas w niedzielne popołudnie zarówno dzieciom jak i ich opiekunom. W imprezie wezmą udział także nasze maskotki - Kuba i Śruba.

Szczegółowych informacji udzielają: Michał Kłusak (Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego – tel. 33-497-17-14) i Krystian Gańczarczyk (Football Academy – tel. 784-455-840)

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony