Mariusz Gaca zakończył karierę

Data publikacji: 2018-06-12, autor: Maciej Kaliciński

Wraz z końcem sezonu 2017/2018 sportową karierę zakończył kapitan BBTS, Mariusz Gaca.

 

Środkowy BBTS w mijającym sezonie zdobył dla naszej drużyny 104 punkty w 26 meczach. Popularny Mario łącznie w bielskim klubie spędził sześć sezonów (2006-2009, 2012-2013, 2016-2018).

Mariusz Gaca nie kończy jednak swojej przygody z siatkówką, zamierza ją kontynuować w charakterze szkoleniowca. Postanowiłem zakończyć swoją przygodę z proresjonalnym graniem w siatkówkę, nie była to łatwa decyzja, jednak po głowie gdzieś chodziła myśl o tym co dalej po graniu. Cieszę się jednak, że moja praca połączona z pasją będzie dalej trwać, oby jak najdłużej. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy za mnie trzymali kciuki gdy grałem w ich klubach, dziekuję za dobre słowo - mówi były już kapitan naszej drużyny.
 

Dziękujemy za zdrowie pozostawione na parkietach ligowych podczas reprezentowania naszych barw i życzymy wszelkiej pomyślności w trenerskiej karierze.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony