Oleg Krikun zostaje w BBTS!

Data publikacji: 2018-08-07, autor: Maciej Kaliciński

Nowy kontrakt z naszym klubem podpisał Oleg Krikun, który kolejny rok będzie występował w naszych barwach!

 

Oleg Krikun w poprzednim sezonie zdobył dla naszego klubu 286 punktów, z czego 25 zagrywką i pod tym względem był najlepszym zawodnikiem w drużynie. Oferta BBTS-u była dla mnie atrakcyjna, chcę podjąć się tego wyzwania. W tym klubie jest wszystko co potrzebne do profesjonalnego uprawiania sportu. Również samo miasto jest bardzo przyjemne, bardzo dobrze mi się tu mieszkało - mówi Oleg Krikun. Po nowym sezonie spodziewam się przede wszystkim ciężkiej pracy, która przyniesie nam wiele zwycięstw, a te pozwolą nam zajść daleko. Liczę także na wsparcie naszych kibiców - dodaje Olo.

 

 

Oleg Krikun urodził się 20 kwietnia 1991 roku w Symferopolu na Krymie. W przeszłości występował m.in. w Jugrze Samotłor, Dynamo Krasnodar.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony