Bartosz Cedzyński dołącza do BBTS

Data publikacji: 2018-11-06, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować, że Bartosz Cedzyński dołączył do drużyny BBTS Bielsko-Biała. Środkowy występował w naszym klubie w poprzednich rozgrywkach, po których związał się umową z wicemistrzem Czech - Kladno Volleyball.cz.

 

Po kilkumiesięcznym pobycie u naszych południowych sąsiadów zawodnik zdecydował się rozwiązać kontrakt i skorzystał z propozycji powrotu do naszej drużyny. Cieszę się, że tu wracam. Wiem, czego się spodziewać po tym klubie, zespole i zawodnikach - komentuje nowy-stary środkowy BBTS. Miałem jeszcze propozycję z jednego klubu z Plusligi, ale wybrałem opcję powrotu do Bielska-Białej - dodaje Cedzyn. Musieliśmy rozwiązać kontrakt z Maciejem Skowrońskim, który z powodów osobistych postanowił zawiesić karierę. Rozpoczęliśmy sondowanie rynku i dotarliśmy do informacji, że Bartek Cedzyński rozważa zmianę otoczenia. Znamy tego zawodnika, w poprzednim sezonie pod względem liczby bloków w rundzie zasadniczej był piąty w klasyfikacji wszystkich środkowych Pluligi. Bardzo liczymy, że jego pojawienie się w drużynie da pozytywny impuls zespołowi - mówi prezes BBTS, Mirosław Krysta. Nowy zawodnik BBTS trenuje z drużyną od poniedziałku i w sobotnim meczu ze Stalą Nysa będzie do dyspozycji trenera Pawła Gradowskiego.

 

Bartosz Cedzyński mierzy 211 cm wzrostu. Urodził się 20 grudnia 1990 roku w Łodzi. Występował w PGE Skrze Bełchatów, Espadonie Szczecin, BBTS Bielsko-Biała i Kladno Volleyball.cz.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony