100 lat Niepodległej!

Data publikacji: 2018-11-08, autor: Maciej Kaliciński

Już w niedzielę wszyscy będziemy obchodzić setną rocznicę odzyskania niepodległości. W całym kraju zaplanowano wiele wydarzeń, których celem jest upamiętnienie tamtych wydarzeń.

 

Również środowisko siatkarskie zaangażowało się w organizację dodatkowych przedsięwzięć promujących ten jubileusz. Podobnie jak na trykotach wielu drużyn w Polsce, na naszej koszulce meczowej również znalazło się miejsce dla Niepodległej. 10 listopada, a więc w przeddzień rocznicy, będziemy podejmować w hali pod Dębowcem drużynę Stali Nysa. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy odświętną oprawę meczową, do udziału we wspólnym odśpiewaniu hymnu przed meczem zaprosiliśmy weteranów ze Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ z koła nr 23 w Bielsku-Białej, którzy stawią się w hali z pocztem sztandarowym. Na wszystkich kibiców będą czekać wolontariusze wyposażeni w balony, wstążki i przybory  do malowania twarzy w barwach narodowych. Oprócz tego w hali zaprezentowany będzie pojazd wojskowy typu hummer, który uczestniczył w misjach poza granicami kraju. W kasie będą dostępne w bardzo przystępnej cenie okolicznościowe t-shirty.

 

Ponadto podczas meczu zaprezentuje się formacja Walimy w kocioł z Kóz. Serdecznie wszystkich zapraszamy, jednocześnie przypominając, że na mecze BBTS Bielsko-Biała w tym sezonie wstęp bezpłatny mają uczniowie i studenci do 26. roku życia.

 

Początek meczu o 15.00, wstęp do hali możliwy od godziny 14.00.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony