Lechia - BBTS

Data publikacji: 2019-01-12, autor: Maciej Kaliciński

Pełna rehabilitacja naszych siatkarzy! W 18. kolejce I ligi pokonali drużynę lidera tabeli - Lechię Tomaszów Mazowiecki.

 

Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 20:25, 19:25, 20:25)

MVP: Jarosław Macionczyk

Skład BBTS: Macionczyk (3), Piotrowski (9), Cedzyński (10), Krikun (20), Suchacki (15), Buniak (3) oraz Koziura, Marek (libero) Sawicki, Łysikowski, Adamczyk (5), Nowak.

 

Bielszczanie do meczu ponownie przystąpili w osłabieniu - lekką kontuzję leczy jeszcze Bartosz Firszt, który wprawdzie uczestniczył w treningach to sztab szkoleniowy nie chciał ryzykować zdrowia tego zawodnika i w jego miejsce do Tomaszowa Mazowieckiego pojechał Mateusz Łysikowski, podstawowy gracz drugoligowych rezerw. W pierwszej odsłonie spotkania lepiej - zwłaszcza w polu zagrywki - spisywali się gospodarze. Bielszczanie dzielnie dotrzymywali kroki miejscowym, którzy w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po grze bielskiej ekipy było jednak widać, że tego dnia nie będą łatwym przeciwnikiem. Kolejne trzy sety to kontrolowana gra podopiecznych braci Gradowskich. Świetne zawody po raz kolejny rozegrał kapitan Jarosław Macionczyk, którego precyzyjne wystawy wymiernie wpłynęły na jakość bielskiego ataku. W tym elemencie brylowali Rosjanie - zarówno Oleg Krikun, jak i Fiedia Suchacki nie mieli litości dla gospodarzy.

 

Przed zawodnikami BBTS dzień wolnego - w poniedziałek odbędą jeden wieczorny trening a we wtorek udadzą się do Suwałk na środowy mecz IV rundy Pucharu Polski.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony