O ćwierćfinał PP

Data publikacji: 2019-01-16, autor: Maciej Kaliciński

Dzisiaj nasi siatkarze zagrają w IV rundzie Pucharu Polski w Suwałkach z miejscowym Ślepskiem. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału rozgrywek i mecz z Jastrzębskim Węglem we własnej hali.

 

Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 16:25)

BBTS: Macionczyk, Piotrowski, Cedzyński, Krikun, Suchacki, Buniak oraz Koziura, Marek (libero) Łysikowski, Adamczyk.

 

Już drugi raz w obecnym sezonie nasi siatkarze odbyli daleką podróż na Podlasie, gdzie dzisiaj w Suwałkach ponownie zmierzą się ze Ślepskiem. W meczu ligowym, który odbył się 13 listopada bielszczanie pokonali w czterech setach zawodników Mateusza Mielnika. Wówczas do meczu przystępowali po bardzo dobrym meczu rozegranym kilka dni wcześniej przeciwko Stali Nysa, dzisiaj podopieczni Pawła Gradowskiego mają za sobą równie dobry mecz w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego też nastroje w drużynie są wyborne. W dzisiejszym spotkaniu ponownie nie zagra Bartosz Firszt, który przechodzi w Bielsku-Białej intensywną rehabilitację by móc być w pełni zdolnym do gry w najważniejszej części sezonu, która już niebawem przed nami.

 

Początek dzisiejszego meczu pucharowego o godzinie 18.00. Na naszym kanale na YouTube planujemy uruchomić transmisję na żywo.

 

Ligowy mecz wyjazdowy z APP Krispol Września, który planowo miał odbyć się dzisiaj, został przełożony na 30 stycznia.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony