Gramy dalej!

Data publikacji: 2019-01-16, autor: Maciej Kaliciński

Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Polski odnieśli nasi zawodnicy w środowy wieczór.

 

Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:19, 18:25, 16:25)
BBTS:
Macionczyk (4), Suchacki (10), Cedzyński (11), Krikun (16), Piotrowski (12), Buniak (10) oraz Koziura, Marek (libero) Łysikowski (1), Adamczyk, Sawicki (1), Nowak.

 

Bielszczanie po raz drugi zwyciężyli w tym sezonie w Suwałkach i po raz drugi było to zwycięstwo w czterech setach. Najskuteczniejszym zawodnikem w szeregach BBTS był Oleg Krikun, który dał się we znaki suwalskiej formacji defensywnej. Punktowali też dwaj pozostali skrzydłowi - Fedor Suchacki i Tomasz Piotrowski, pierwszy z nich wybrany został MVP meczu. Na środku siatki panowali bielscy środkowi, którzy łącznie zdobyli 21 punktów. Dobrą zmianę w pierwszej partii dał Mateusz Łysikowski, który od razu po wejściu na plac gry posłał asa serwisowego. 

 

W środę 23 stycznia bielszczanie zagrają o wejście do półfinału Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie zespół Jastrzębskiego Węgla, aktualna trzecia drużyna PlusLigi.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek o godzinie 18.00. na stronie www.biletybbts.eu

 

Bilety będą w cenach 20zł (normalny) i 10zł (ulgowy). Karnety zakupione przed sezonem będą obowiązywać także na to spotkanie.
 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony