II liga: Zwycięstwo w Spale

Data publikacji: 2019-01-20, autor: Maciej Kaliciński

Zawodnicy drugoligowych rezerw odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie. W 16. kolejce ligowych zmagań pokonali na wyjeździe spalską młodzież ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego 3:0 i tym samym zrewanżowali się za porażkę w pierwszej rundzie.

 

SMS Spała - BBTS II Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)

Skład BBTS: Michalec, Bangrowski, Sobkowiak, Borowski, Dorosz, Bochenek, Ziomek (L) oraz Dubrawski, Kubisz, Englart (L).

 

Jestem bardzo zadowolony z postawy mojego zespołu, wytrzymaliśmy ten mecz mentalnie i to cieszy. Odnieśliśmy zwycięstwo bez naszego podstawowego zawodnika, który dołączył do drużyny pierwszoligowej - Mateusza Łysikowskiego  - na gorąco ocenił Daniel Wolny, szkoleniowiec BBTS II.

 

Bielszczanie zrównali się z punktami z przedostatnią drużyną ligowej tabeli AZS Politechniką Opolską. Do końca rundy zasadniczej jeszcze dwa mecze, do bezpiecznego 8. miejsca podopieczni Daniela Wolnego tracą 3 punkty. Zespoły z miejsc 9 i 10 zagrają o utrzymanie.

 

W następnej kolejce bielszczanie podejmą drużynę Volley Rybnik - w sobotę 26 stycznia w hali przy ul. Widok 12 o godzinie 17.00.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony