Wspólna akcja z BKS

Data publikacji: 2019-01-22, autor: Maciej Kaliciński

Nie tak dawno informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na rzecz Bruno Kreboka, wnuka związanych z naszym klubem  Wiktora Kreboka. Bruno, by uniknąć amputacji nóżek musi przejść niezwykle skomplikowaną operację, która możliwa jest tylko w Stanach Zjednoczonych.
 

Na pomoc ruszyła cała siatkarska Polska i w ciągu kilku dni udało się zebrać niewyobrażalną kwotę 900 tys. złotych. Wiemy jednak, że ta kwota pokryje tylko koszty operacji i początkowej rehabilitacji chłopca na miejscu w Stanach. Postanowiliśmy więc dorzucić od siebie kolejną cegiełkę, już na przyszłość, na kolejne żmudne miesiące rehabilitacji Bruna.

Wspólnie z siatkarkami BKS Profi Credit Bielsko-Biała zorganizujemy na naszych meczach zbiórkę pieniędzy do skarbon Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, od której otrzymaliśmy już stosowne zezwolenie. Zbiórka odbędzie się podczas meczu Pucharu Polski BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel (środa 23 stycznia godz. 18:00), meczu I ligi (BBTS Bielsko-Biała – Exact Systems Norwid Częstochowa (sobota 2 lutego godz. 17:00) oraz meczu Ligi Siatkówki Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (poniedziałek 4 lutego godz. 17:30).

Co więcej już niebawem będziemy mieli dla Was specjalną koszulkę meczową obu drużyn! Pół koszulki to motywy obecne na meczowych koszulkach BBTS, a pół BKS PROFI CREDIT. Wyprodukujemy jedynie dwie takie koszulki: jedną w wersji męskiej, drugą w wersji damskiej!
Koszulki te zostaną oddane na licytację. O jej szczegółach poinformujemy niebawem!


Wspólnie pomóżmy Brunowi stanąć na nogi! Liczymy na Waszą hojność!

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony