NORMATEC Recovery dla BBTS

Data publikacji: 2019-01-30, autor: Maciej Kaliciński

Specjalne podziękowania dla MedicalSport.pl, udostępniła urządzenie NORMATEC Recovery do presoterapii przerywanej na testy dla naszych zawodników. "Świetny sprzęt, najlepsze co może spotkać osobę, która z tego korzysta po ciężkim meczu czy treningu. Polecam każdemu" - mówi Łukasz Koziura, libero naszej drużyny.

 

Firma Medical Sport udostępniła urządzenie NORMATEC Recovery do presoterapii przerywanej na testy do naszego klubu. Zawodnicy BBTSu w ostatnim czasie bardzo intensywnie podróżują po Polsce i rozgrywają ważne mecze I ligi siatkówki. Krótki czas między meczami i treningami w połączeniu z uciążliwymi wyjazdami do Suwałk, Nysy czy Wrześni oraz dodatkowy mecz Pucharu Polski z Jastrzębskim Węglem mocno ograniczył zdolności regeneracyjne sportowców. Fizjoterapeuta ma mnóstwo pracy, żeby przywrócić mięśnie zawodników do formy i nagle zbawiennie pojawia się NORMATEC Recovery. Rękawy NORMATEC wykonują świetną robotę, przyspieszają obieg limfy i krwi oraz wymianę metabolitów powysiłkowych. Zawodnicy chwalą sobie sprzęt i czują wyraźną ulgę po ciężkich meczach i treningach.  Polecamy ten sprzęt każdemu profesjonalnemu klubowi sportowemu. NORMATEC wspomoże pracę w gabinecie fizjoterapeutycznym i przyspieszy regenerację w trakcie sezonu - mówi Radosław Krowiak, fizjoterapeuta BBTS Bielsko-Biała. Świetny sprzęt, najlepsze co może spotkać osobę, która z tego korzysta po ciężkim meczu czy treningu. Polecam każdemu - dodaje Łukasz Koziura, libero BBTS.

 

 

 

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony