Oleg Krikun z nowym kontraktem

Data publikacji: 2019-03-27, autor: Maciej Kaliciński

Lider klasyfikacji najlepiej punktujących siatkarzy rozgrywek 1. ligi mężczyzn - Oleg Krikun - przedłużył kontrakt z naszym klubem o kolejne dwa lata.

 

Rosjanin pojawił się w BBTS Bielsko-Biała przed sezonem 2017/2018 przechodząc z ekstraklasowej drużyny rosyjskiej Superligi - Yugry Samotłor Niżniewartowsk. Choć pod względem sportowym poprzedni sezon nie był udany - zespół zajął przedostatnie miejsce w Pluslidze, co skutkowało spadkiem do 1. ligi - to Oleg dał się poznać jako wartościowy gracz. Wiadomo było, że to głównie na nim oparta zostanie gra pierwszoligowego BBTS-u, tak też się stało a Olo wywiązał się z tego zadania bardzo dobrze.

 

W obecnym sezonie w 34 meczach bielskiego zespołu wystąpił w 33 potyczkach. Z jedynego meczu, w którym nie zagrał (drugi mecz ćwierćfinału play-off w Suwałkach) wyeliminowała go kontuzja barku, której nabawił się dzień wcześniej. Po okresie bardzo intensywnej rehabilitacji wrócił już do pełnej dyspozycji i wciąż będzie stanowił o sile ataku zespołu z Bielska-Białej. Przyjąłem propozycję BBTS o przedłużeniu kontraktu, dlatego że chcę z tym klubem wrócić do Plusligi - mówi Oleg Krikun. Pracujemy już nad zespołem, który w przyszłym sezonie będzie grać o najwyższe cele. Zatrzymanie takiego siatkarza jak Oleg było dla nas priorytetem, ale na tym nie poprzestajemy, w najbliższym czasie będziemy inforomować o kolejnych finalizacjach rozmów - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony