Tomasz Piotrowski z nowym kontraktem

Data publikacji: 2019-05-07, autor: Maciej Kaliciński

Z radością informujemy, że kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z BBTS Bielsko-Biała został Tomasz Piotrowski. Srebrny medalista Mistrzostw Polski U-23 z sezonu 2016/2017 związał się dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia.

 

Tomasz Piotrowski w minionym sezonie wystąpił w 26 meczach, w których zdobył łącznie 208 punktów (10 zagrywką, 24 blokiem). W pierwszej drużynie BBTS występuje od sezonu 2017/2018. Cieszę się, że wciąż będę mógł kontynuować swoją karierę siatkarską w Bielsku-Białej. Powstaje tutaj ciekawa koncepcja budowy drużyny i klubu, w której chcę uczestniczyć. Mam nadzieję, że wspólnie z kolegami z boiska będziemy grać o najwyższe cele w nowym sezonie.  Miniony sezon zakończyliśmy na piątym miejscu, w przyszłym chcemy być znacznie wyżej. Korzystając z okazji chcę podziękować naszym kibicom za doping w każdym meczu, dziękujemy, że byliście z nami - komentuje podpisanie nowej umowy przyjmujący. Tomek Piotrowski był jednym z podstawowych zawodników naszej drużyny w sezonie 2018/2019, mamy nadzieję, że kolejny rok gry Tomka w naszym zespole zaprocentuje w następnych sezonach. Cieszymy się, że kariera tego zawodnika rozwija się w Bielsku-Białej już od kilku lat, to pokazuje, że młodzi zawodnicy, którzy trafiają do drugiego zespołu mają szansę - dzięki swojej sumiennej pracy - stać się wartościowymi siatkarzami podstawowej drużyny - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała.

Tomasz Piotrowski jest trzecim zawodnikiem, który związał się nową umową z bielskim zespołem. Wcześniej anonsowaliśmy kontrakty Olega Krikuna i Bartosza Cedzyńskiego. Ważną umowę na kolejny sezon ma środkowy Bartłomiej Oniszk.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony