Impact Diamentowym Partnerem BBTS!

Data publikacji: 2019-05-14, autor: Maciej Kaliciński

Miło nam poinformować o podpisaniu umowy o współpracy z bielskim Impact Centrum Zdrowia i Sprawności. Dzięki umowie nasi zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym będą pracować nad formą pod okiem specjalistów zarówno z zakresu motorycznego, jak i mentalnego.

 

 

W ramach nowej umowy Impact Centrum Zdrowia i Sprawności zyskuje tytuł Diamentowego Partnera Technicznego BBTS Bielsko-Biała. Od nowego sezonu będzie to "kuźnia formy" bielskich siatkarzy.

Klub Impact będzie miejscem często odwiedzanym przez naszych zawodników. Tam bowiem siatkarze będą szlifować swoją formę przygotowując się do sezonu oraz w trakcie jego trwania. Pod czujnym okiem naszego sztabu szkoleniowego i trenerów Impact Centrum Zdrowia i Sprawności będą przelewać litry potu i dźwigać tony ciężarów, by jak najlepiej przygotować się na nadchodzący sezon 2019/2020 i mecze ligowe.

IMPACT Centrum Zdrowia i Sprawności to miejsce stworzone przez ludzi dla ludzi. Misją Klubu jest wyjście na przeciw potrzebom społeczeństwa zarówno w dziedzinie treningu motorycznego, funkcjonalnego, dietetyki, odchudzania jak i oczywiście wsparcia emocjonalnego i mentalnego. Klub oferuje swoim klientom sprzęt najnowszej generacji, dużą przestrzeń do ćwiczeń w tym: strefę treningu siłowego i cross, aerobowego, funkcjonalnego, sztuk walki oraz nowoczesną salę fitness. Ponad to oferuje kompleksową opiekę dietetyczną i trenerską (Impact jest również centrum treningu personalnego), badania biorezonansem magnetycznym, masaż ciała.

 

Cieszymy się z podpisania umowy o współpracy. Głęboko wierzymy, że nasze wspólne działania znacząco wypłyną na pozytywny efekt w postaci sukcesu sportowego naszej drużyny w zbliżającym się sezonie - mówi prezes BBTS S.A. Mirosław Krysta.

Więcej informacji o Impact Centrum Zdrowia i Sprawności w Bielsku-Białej znajdzicie na stronie
www.facebook.com/Impactmychoice/

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony