DreamMotion Diamentowym Partnerem

Data publikacji: 2019-05-27, autor: Maciej Kaliciński

Grono naszych partnerów Diamentowych poszerzyło się o kolejną firmę.

 

Tym razem umową z naszym klubem związała się firma DreamMotion, będzie wspierać nasze działania swoją wiedzą, dzięki pomocy specjalistów z zakresu fizjoterapii oraz przygotowania motorycznego, a także poprzez dostęp do profesjonalnych sprzętów rehabilitacyjnych, usprawniających proces powrotu do gry po kontuzjach.

 

 

Zespół DreamMotion skupia się na człowieku oraz jego potrzebach. Nadrzędną potrzebą jest ruch. Walczymy z kontuzjami, z zagrożeniami płynącymi z pozycji w pracy lub uprawiania sportu, mało efektywnymi treningami, pomijaniem sfery mentalnej oraz brakiem wiedzy w tematyce zdrowia i sportu. Każdego dnia pomagamy naszym klientom we wskazanych problemach, w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych fizjoterapeutów, trenerów, dietetyków oraz lekarzy. Zapewniamy dostęp do rzetelnej wiedzy, a także nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych oraz treningowych. Jeśli Ty, Twoja firma lub drużyna szukacie potrzebnych rozwiązań z zakresu zdrowia oraz sportu, jesteś w dobrym miejscu. Opiekujemy się gronem zawodowych sportowców z zakresu fizjoterapii, przygotowania motorycznego oraz żywienia i suplementacji - czytamy na stronie naszego nowego Diamentowego Partnera www.dream-motion.pl

 

Logo firmy Dream Motion znajdzie się na strojach meczowych naszej drużyny a także będzie eksponowane w hali oraz na materiałach poligraficznych.

wykonanie: Strony internetowe Bielsko-Biała

Zdjęcie drużynowe
Wersja na bardzo duże ekrany / stacje robocze Wersja na duże ekrany / laptopy Wersja na tablety Wersja na smartfony